Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Sterowanie nawiewem - wymiana żarówek, działanie c

Guest Artek

Recommended Posts

Witam Klubowiczów mam dwa pytania.

Jak wymienić żarówki podświetlejące w penelu sterujęcym nawiewami w P10 1,6 SLX bez klimy. i drugie pytanie jak sprawdzić działenie cyrkulacji wewnętrznej chodzi mi o stwierdzenie czy to działa.

Pozdrawiam Artek.

Guest sebek_poz

sprawdz głebiej w archiwum temat był wielokrotnie poruszany sprawdz przed swietami początek grudnia tam było kilka razy o tym mowa chyba dźodźo zamieścił dokładny opis..

Guest Dżodżo

Opis rozebrania sterowania nawiewem opisywalem i jest tutaj : http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.p...hlight=dmuchawa

Dodam jeszcze to

Drobna poprawka do linku podanego powyżej.Nie ma potrzeby wypinać linki sterowania ciepło-zimno.Wystarczy zdjąć plastikowe zakończenie dźwigni linki (suwak) i odkręcić od spodu dwa wkręty mocujące panel sterowania do podstawy. Żaróweczki są wkręcone w płytkę drukowaną.Wystarczy je wyjąć i przeczyścić styki.I jeszcze jedna uwaga-cały panel wraz z dolną płytką do której jest zamocowany -w celu wyjęcia z kieszeni -należy dość mocno zukosować i docisnąć do prawej lub lewej strony.Z początku wydaje się że jest nie do wyciągnięcia ale spokojnie to da się zrobić.Powodzenia i pozdrawiam.

A recyrkulacja spalin, to rozumiem ze chodzi o obieg zamkniety :?: :?: :?:

Jesli o to Ci chodzi, to napisz, a ja Ci napisze jak to sprawdzic.

POZDRAWIAM.....

Guest Dżodżo
Popieram dżodżo.....zamieść.... :idea:

Ale to nie odemnie zalezy, tylko od szefostwa :):):):):)

Zaraz im napisze zeby tak zrobili jesli uwazaja to za sluszne.

POZDRAWIAM.....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...