Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

SWAP przekładka silnik 1,6 i 2.0


Gość KevinTworog

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KevinTworog

Koledzy mam pytanie. Mam 2 primery 1,6 i 2,0 mam zamiar włożyć do tej 1,6 silnik z 2,0 czy pasują mocowania silnika i czy bedę musiał tez robić coś z zawieszeniem przednik z zwrotnicami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze ta 2.0 to jest dawca na swapa? Generalnie musisz prawie wszystko przelozyc. Skrzynia, polosie, cala wiazka ecu. Sa to dwa zupelnie inne silniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KevinTworog

a jeśli chodzi o mocowanie silnika 1,6 i 2,0 to różni się czymś

Trzeba coś przerabiać? bo z częściami to niema problemubo mam kompletne auto na swapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum w primerze chyba nikt swapa nie robil. Ale nie powinno byc problemow, bo przeciez ten silnik byl montowany w tym modelu. Zreszta jesli w almerze sie dalo to w primerze tez sie powinno dac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem owszem pare swapów było....

W budzie nic nie muszisz przerabiać tylko przekładasz graty w tym takrze przednie zawioeszenie bo przegoby zewnętrzne mają drobniejszy wieloklin w 1,6 jak w 2.0...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jezidziłem primą 2.0 po szwapie z angola kolegi :D

Przekładasz wszystko wiąske, skrzynie itd. a mocowania bodajże pasują ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie zawieszenie silnika is krzyni jest takie same natomiast reszta jest zupelnie inna tzn.przeguby tarcze klocki amorki itd.itp są juz inne 1.6 idzie na tym samym co 2.0d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...