Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jak to jest z tym BRC Sequent 24?


Gość raffaell
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie czuć, kiedy się przełącza z PB na gaz, szkoda tylko, że jest -niewielki, ale jednak odczuwalny- spadek osiągów na gazie.

Moja P11 zrobiła na Sequent 24 BRC ponad 30 kkm i póki co i (odpukać) zero problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
ktoś zna adres jakiegoś dobrego zakładu montującego BRC w Katowickim :?:

 

 

Witaj.

Ja zamontowałem BRC 24 w Radzionkowie na Nałkowskiej. Firma wchodzi w skład listy Czakramu. Koszt instalacji to 2300 plus ewentualne koszty poniesione w związku z np wymiana świec(zalecane jeżeli są już śmigane). Generalnie to chyba najlepszy i zarazem najtańszy zakład montujący instalacje BRC w okolicy takich miast jak Bytom, Chorzów, Tarn. Góry, Piekary Śląskie czy Katowice. W Katowicach w okolicy salonu Nissana (Japan Cars) chcieli 3400 :zdziw: za tą samą instalację w Bytomiu 2800 ( szukałem tylko firm intsalujacych BRC z listy Czakram).

 

Lepsze Paliwo Gazowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki ale jednak zdecydowałem się na tańszą alternatywę stag 300 na wtryskach planijet reduktor zavoli do 150KM razem z demontażem starej instalki i montażem nowej z 2 letnią gwarancją dałem 1350zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1350zł
to śwat się kończy..armagedon.. za sequencję ? napisz tylko za jakiś czas to chodzi

 

:!!: Ja zapłaciłem 2300 z czego za sama robociznę wzięli 800 więc jak widać cały układ zasilania gazem nowy kosztuje 1500, jakby tak mieć fes zaprzyjaźnionego gazownika to mozna by sporo zaoszczędzić bo pewnie za 300 by taki zainstalował :030:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1350zł
to śwat się kończy..armagedon.. za sequencję ? napisz tylko za jakiś czas to chodzi

 

:!!: Ja zapłaciłem 2300 z czego za sama robociznę wzięli 800 więc jak widać cały układ zasilania gazem nowy kosztuje 1500, jakby tak mieć fes zaprzyjaźnionego gazownika to mozna by sporo zaoszczędzić bo pewnie za 300 by taki zainstalował :030:

 

2300 to za BRC wołali a ja za instalke dałem 850zł bez butli oczywiście a za wywalenie starej i założenie nowej 500zł razem 1350zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...