Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Schemat elektryczny


Gość zaxa10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Czy ktos posiada może schemat instalacji elektrycznej do primerki p12 2002r 2.2 di sedan.Mam pewien problem z podswietleniem drzwi, otóż cały czas palą sie lampki drzwi i przy stacyjce, nawet wtedy gdy samochód jest zamknięty.Dzisiaj zauważyłem kostkę w rogu przy drzwiach pasażera pod schowkiem i nigdzie ona nie była przylączona.Rozebralem plastiki i zauważyłem wejscie do tej kostki-połączyłem je ze sobą i i zauważyłem, ze swiatła awaryjne zaczęły migać.Nie wiem w ogóle o co chodzi z ta elektryka.

Pomóżcie!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78

tak się składa że jestem w posiadaniu service manuala do p12 :)

ale z góry mówię że nie mam czasu/nerwów/ochoty robić zrzuty ekranu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja potrzebuje instrukcjr serwisowa lub schemat elektryczny.

 

W starych instrukcjach serwisowych, np. do 125p było coś takiego jak schemat, który się mieścił na jednej większej stronie papierowej. W obecnych manualach (CD) czegoś takiego nie ma. Są działy, a wiadomo, że praktycznie w każdym jest elektryka. W razie potrzeby pomiędzy działami są odnośniki. Także w pdf to funkcjonuje pod warunkiem, że mamy całość. A całość to może być i kilkaset MB - kilka tysięcy stron, jakby było w wersji papierowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...