Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

INSTALACJA GAZOWA - IMPCO


Gość Maniek-ol

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maniek-ol

Czy może ktoś wie więcej na ten temat ? Wiem , że to instalacja montowana do wózków widłowych , a także w USA do samochodów. Zastanawiam się nad taką do siebie , bo z tego co widzę to działa podobnie na zasadzie blosa. Jeśli ktoś coś wie , to wszelkie teorie mile widziane , a ja jak zrobię to coś napiszę , trzeba tylko przerobić dolot ( robię z nierdzewki ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.impco.ws/products.htm to cos takiego ??

z tego co ich strone przegladam to zachwalaja ze super dopracowane i super wytrzymale :)

no i wydaje mi sie ze tak jest skoro instalcje sa stosowane w wozkach. a z mojego wozkowego doswiadczenia wiem ze wozkow sie nie oszczedza i osprzet musi bys wytrzymaly na kazde warunki, pogodowe jak i kierowcow idiotow albo nawiedzonych szefow (w stylu.. "mloooody, to nic ze cieknie, wazne ze jezdzi") ;]

 

masz jakies dojscia do takiej instalacji ze chcesz eksperymentowac ?? a nie martwi cie to ze w polsce taka instalacja moze byc dopuszczona tylko do uzytku w wozkach i nie dostaniesz wbitki do dowodu ? (chyba ze jest dopuszczona ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek-ol

Mogę w pracy załatwić taki mikser IMPCO. Podobno w nich membrany są z kewlaru , dlatego są wytrzymałe. Z tego co czytałem to takie instalki można montować do silników z gaźnikiem i z wtryskiem jednopunktowym. A odnośnie wbicia w dowód rejestracyjny to się nie martwię , bo mam już wbite. Mam zamiar założyć ten wynalazek i sprawdzić jak to chodzi , ale potrzebuję jeszcze trochę czasu na zmontowanie dolotu powietrza. Odnośnie tego miksera , który podany jest w linku , to nie taki chcę założyć. To będzie starszy model o symbolu CA125 i wygląda trochę inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...