Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Światła postojowe i mijania


Gość tomsz666

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomsz666

Witam

Chciałem zapytać czy da się zrobić tak, że jak włączam światła mijania to przestają świecić postojówki(jeśli tak to w jaki sposóB). Kupiłem sobie ostatnio diody na 12V zamiast postojówek i dopiero teraz zauważyłem, że jak włączam światła mijania(lub drogowe) to razem z nimi świecą też postojowe. Mam nissana sunny N14 1,4LX 93r.

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz...

tak ma być ze z mijania swiecą pozycyjne.

Nie wiem czy aby nie narobisz sobie kłopotów kombinując z tymi światłami

A na pewno narobisz ... przy pierwszej kontroli drogowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po jaką kunę żeś wstawiał te diody?? Zmień na żarówki, albo wstaw białe led'y. Bo jak zaczniesz gmerać w elektryce to różnie może być, aczkolwiek ja wiem jak to zrobić, tak jak ty chcesz, ale przy pierwszej lepszej kontroli mogą Cię ud***ć za brak postojówek, bo to odrazu będzie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę powiedzieć mogę, ale schematu Ci nie dam. Trzeba sobie sprawić dobre i odpowiednie przekaźniki i je odpowiednio podpiąć.

Nawet można zrobić tak, że jak będziesz włączał mijania to Ci się wyłączą postojówki, albo wyłączane ręcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem jak w nocy gdzies jade widze takich bez swiatla jednego - jakby mial postojowke dobra to byloby widac -slabo ale byloby. Pomysl co mogloby sie stac jak widzac z daleka jedno swiatlo pomyslalbym ze to motor i zaczal wyprzedzac TIRa.... na bezpieczenstwie lepiej nie oszczedzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...