Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Poszukuję sterownika nr 2371046U10


Gość Andrzej Bendyk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andrzej Bendyk

Proszę o jakąkolwiek pomoc w temacie zakupu do mojej maximy sterownika 2371046U10.

Auto rozładowywało akumulator.Niby od rozrusznika , wymienił elektryk szczotki, teraz kręci ładnie ale nie można go odpalic.W Warsztacie mówią, że sterownik walnięty. Auto jest z 1997 r przejechało 251000 km dotąd sprawowało się bez zarzutu. Pomijam fakt , że wakacje diabli wzieli , ale co zrobi żeby odpaliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Proszę o jakąkolwiek pomoc w temacie zakupu do mojej maximy sterownika 2371046U10.

Auto rozładowywało akumulator.Niby od rozrusznika , wymienił elektryk szczotki, teraz kręci ładnie ale nie można go odpalic.W Warsztacie mówią, że sterownik walnięty. Auto jest z 1997 r przejechało 251000 km dotąd sprawowało się bez zarzutu. Pomijam fakt , że wakacje diabli wzieli , ale co zrobi żeby odpaliło.

 

Nie wpisales w profilu skad jestes, nie wiem czy blisko masz do lodzi ale ogladalem tam jednego rozbitka z 97roku i z tego co pamietam ma wszystkie komputery jeszcze. Wiem tez ze jest jeszcze jedna sztuka w innym komisie tez w lodzi. Jak cos to pisz na PW lub GG dam Ci konkretne namiary to sobie podzwonisz i sie dowiesz, na bank duzo taniej niz ASO wezma a i da sie dogadac zeby sprawdzic i w razie co odeslac.

 

Moze opisz jakie sa objawy, bo moze nie chodzi o ten sterownik. Jest pare osob na forum ktore mialo rozne problemy z odpaleniem, moze ktos cos poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a nie lepiej sprobowac naprawiac ten sterownik? wiem ze jest firma bodajze na Slasku a druga w Piasecznie kolo Warszawy co sie zajmuje naprawa sterownikow!!

 

Ale dokladnie tak jak pisali porzednicy napisz jakie konkretnie jakie sa objawy i w jakich okolicznosciach motor przestal pracowac. Moze cos wspolnie doradzimy i wpadniemy na odpowiedni trop ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...