Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

LPG, GAZ MICRA K 11 Warto? Czy silnik wytrzyma?


Gość nakielski

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nakielski

Witam.

 

Pytam uzytkowników Gazu czy warto przerobic MICRE K 11 przy przebiegu 130 tys na GAZ Mam na mysli tutaj czy silnik da rade pociągnąć kilkadziesiąt tys km jak będzie zagazowany.

Macie jakięs problemy w użytkowaniu Micry z Gazem. Warto??(mechaniczne rzeczy)

 

Z góry dziękuję

 

Nakiel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pablo_Snk

Witam, ja mam micre z gazem o przebiegu 150tyś i zakładałem gaz przy 130 tyś no i narazie nic takiego się z silnikiem nie dzieje, póki odpalam zawsze na benzynie, natomiast mi szwankuje instalacja gazowa, gaśnie, albo duzo pali albo sie nie zbiera. Myśle że jak załozysz dobrą instalacje będzie oki. Natomiast moje spalanie gazu w 1.3 to koło 9l w mieście. Tylko że jak wsadzisz zamiast koła zapasowego butle to będzie za duzo wystawać, ja mam taką parówke 20l załozoną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam micre 1.0 z prawie 150 kkm zrobionymi, ale poprzedni wlasciciel wymienial silnik, niestety nie wiem przy jakim przebiegu. na razie mi pali 10 litrow gazu bez wzgledu na to czy miasto czy trasa, ale to przez zepsuty komputer od gazu. koszt naprawy to ok 600zl jak sie dowiedzialem i wlasnie zastanawiam sie ile moglby palic po naprawie - czy to sie oplaci. moze napiszcie ile wam pala gazu, zebym mial orientacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nakielski
moze napiszcie ile wam pala gazu, zebym mial orientacje

 

Jest juz temat na forum o spalalniu i jest ono bardzo różnie, generalnie zawsze do 10litrow gazu.

 

Mnie zastanawiaja kwestię mechaniki czy silnik Micry dobrze znosi gaz przy takim przebiegu.

 

pozdrawiam Nakiel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Micra 1.3 na gazie od 160k km, teraz ma prawie 200k, śmiga jak burza tylko zawory musze podregulować. spalanie 270-300 km na 25 litrach wiec cos okolo 8-9 litrow, a jezdze z obrotami 3- 4,5 tysiaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...