Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

lpg


Gość tz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czopochrup

LOL wlasnie pobiles rekord wszelkiego spalania lol leze powaznie O_o 32L/160 Km loool moja pali 13L/100 xD

 

a) filtry powietrza i GAZU!

B) podpaic do kompa i sprawdzic czy nie ma gdzies awarii w jakims z czuinikow o ile instalacja takowe ma...

c) sprawdzic szczelnosc...

d) REGULACJA INSTALACJI! w tym wymiana swiec i jezeli trzeba kabli WN!

e) sprawdz czy nie ma walnietej glowicy albo cus... O_o bo ktos juz tak mial ze przez walnieta glowice palilo mu o wiele wiecej gazu/paliwa i to calkiem niedawno na forum

 

przedewszytkim podpiac instalke pod kompa i sprawdzc czy jest dobrze wyregulowana czy nie zalewa i czy SONDA LAMBDA jest sprawna [tzn czy dobrze napiecie pokazuje[] bo jak masz ja walnieta tez mozesz miec ogromne spalanie... no to masz co robic:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym stawial na cos z jednym z cylindrow lub sonde, pewnie nie spala mieszkanki sonda sygnalizuje ze uboga wiec daje wiesza dawke mimo to nadal ubogo i tak w okolo macieju ... ja tak mialem - 3.0 V6 maxima, zanotowane spalanie 26L/100 - powod: silnik wieksza czesc czasu chodzil na 5 cylindrach - nie laczyla kostka na cewce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...