Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zmieniarka do ALMERY


Gość ildarchan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ildarchan

Witam!!!

Chciałbym podlączyć zmieniarkę CD do oryginalnego radia z CD do Almery z 2001 r.

I z tego tytułu mam pytanie czy to radio posiada takie wyjście na zmieniarkę???

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio z CD "chyba" nie posiada wyjścia na zmieniarkę :) zresztą jak się ma CD to montowanie jeszcze zmieniarki mija się z celem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ildarchan

No bo mnie denerwuję zmienianie płyt co chwilę.

W drugim samochodzie ma radio z MP3 to nie muszę. A tutaj chcialem pozostawić oryginalne radio tylko zmieniareczkę dorzucić. No ale jak nie ma wyjścia zaopatrze się w cirpliwość i DUŻO płyt w samochpdzie ;) . Bardzo dziękuję za podpowiedż bo niechciał bym rozebrać połowy kokpitu żeby do tego dojść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio z CD "chyba" nie posiada wyjścia na zmieniarkę :) zresztą jak się ma CD to montowanie jeszcze zmieniarki mija się z celem...

Potwierdzam te słowa. Ale dla pewności czy nie masz na radyjku naklejki o treści: CD CHANGER CONTROL ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ildarchan

Witam!!!

No nie mam takiego napisu.

Sorki że tak późno odpowiadam. Zapracowany jestem no i chłodnicę klimy muszę wymienić rozwarstwiea się i gdzieś nieszczelność jest, gaz ucieka. Tak że wydatek 500 zł.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają te auta seryjnie montowane 2 rodzaje radia - jedno ma napis Premium, drugie bodajże Copact ...albo coś tam. To pierwsze ma wyjście tyko na zmieniarkę Clariona CV707 lub CV747. Jeśli masz wersje Acenta z monochromatycznym wyświetlaczem wówczas zainstalowane tam radio CY450 ma standardowo na w/w zmieniarki wyjście.

Pozdrawiam.

 

[ Dodano: Wto 14 Sie, 2007 15:02 ]

co do zasadności montażu zmieniarki.

sam zamontowałem i jestem zadowolony. Jakość MP3 może i nie odbiega od od CD, ale załadowanie 7 miu płyt naraz i sterowanie zmianą ok. 120 utworów z kierownicy to nie to samo co grzebanie po radiu i szukanie ulubionej MP3 - ki, czy przekładanie nieszczęsnej jednej płyty, gdzie masz kilkanaście utworów. Uważam, że jesli nie można zamontować MP3- ki montaż zmieniarki wydaje się być zasadny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...