Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jaka nowa antena dachowa do P11?


bobroy

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę kupić antenę dachową - sam pręt. Tworzywo sztuczne na obecnej antenie już się tak postarzało, że się wykrusza i to bardzo. Na razie owinąłem to to taśmą izolacyjną, ale wszystko się rozlatuje. Czy do P11 muszę dobrać antenę o konkretnej długości? Czy wtsraczy taka, żeby pasowała do gwintu mocowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baciki mają różne gwinty. Długości raczej takie same. Podjedź pod pierwszy lepszy sklep moto, odkręć starą antenę, pokaż panu i po kłopocie. Koszt około 15-18 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę kupić antenę dachową - sam pręt. Tworzywo sztuczne na obecnej antenie już się tak postarzało, że się wykrusza i to bardzo. Na razie owinąłem to to taśmą izolacyjną, ale wszystko się rozlatuje. Czy do P11 muszę dobrać antenę o konkretnej długości? Czy wtsraczy taka, żeby pasowała do gwintu mocowania?

 

Ja kupiłem ostanio na Allegro za niecałe 20pln i jest ok - a jedyne czym się kierowałem to gwint no i żeby za długa nie była...

ja kupowałem sobie do p11.144 na przód (kombi) - bo sprzedawcy rozróżniają przód tył że niby inne są - a jak się okazało pasuje też do mojego brata primery p11 na tył (hatchback). Gwint był M4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja mam antenkę (bacik) z vw passat b3 rocznik 1992 . Gwint idealnie pasował do mojego kombi antenka z tyłu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie niesmiale pytanie - odkrecilem antene przy wjezdzie na myjnie i niestety byla juz tak zardzewiala ze wyszla razem z gwintem (tym z czesci dachowej).

 

Da rade to jakos naprawic czy konieczna jest wymiana calej anteny? (kupiklem nowy bacik ale to nie pomoglo).

Jesli tak to droga jest taka przyjemnosc? i duzo problemu z ciagnieciem kabla? (auto to almera N16)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...