Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Beru ultraX


Gość riffi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Z góry zaznaczę, że użyłem wyszukiwarki i wiem że do Nissana najbardziej polecane są świece NGK.

Niestety mój mechanik nie miał ich na stanie, a na dniach wyjeżdżam na urlop z rodzinką (wreszcie), dlatego tez założył mi Beru ultraX 3-elektrodowe.

Twierdzi, że będą się spisywać tak dobrze jak NGK. O świecach tych nie znalazłem nic na forum i dlatego założyłem nowy temat.

Czy ktoś miał już do czynienia z tymi świecami ?

Czy zostać przy nich (80 zł na 4 szt.) czy też jednak zmienić na NGK (nie chciałbym jednak wyrzucić 80 zł w błoto) ?

Czy te Beru ultraX są dobrze dobrane do mojego nissana (N15 S 97' 1,4) ?

Z góry dziękuję za pomoc i dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z góry zaznaczę, że użyłem wyszukiwarki i wiem że do Nissana najbardziej polecane są świece NGK.

Niestety mój mechanik nie miał ich na stanie, a na dniach wyjeżdżam na urlop z rodzinką (wreszcie), dlatego tez założył mi Beru ultraX 3-elektrodowe.

Twierdzi, że będą się spisywać tak dobrze jak NGK. O świecach tych nie znalazłem nic na forum i dlatego założyłem nowy temat.

Czy ktoś miał już do czynienia z tymi świecami ?

Czy zostać przy nich (80 zł na 4 szt.) czy też jednak zmienić na NGK (nie chciałbym jednak wyrzucić 80 zł w błoto) ?

Czy te Beru ultraX są dobrze dobrane do mojego nissana (N15 S 97' 1,4) ?

Z góry dziękuję za pomoc i dziękuję.

 

 

Zachęcam do lepsiejszego przeszukiwania forum :D

 

TU czytamy :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam do lepsiejszego przeszukiwania forum :D

 

TU czytamy :one:

 

Czytałem ten temat, ale tam są inne opisane (tak mi sie wydaje, ale nie byłem pewny) o ile dobrze widzę 4 elektrodowe a mi wkręcił 3 elektrodowe.

Temat tamtem założyłeś Ty więc może cos przyblizysz na tematych tych świec (o ile sa 3 elektrodowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zachęcam do lepsiejszego przeszukiwania forum :D

 

TU czytamy :one:

 

Czytałem ten temat, ale tam są inne opisane (tak mi sie wydaje, ale nie byłem pewny) o ile dobrze widzę 4 elektrodowe a mi wkręcił 3 elektrodowe.

Temat tamtem założyłeś Ty więc może cos przyblizysz na tematych tych świec (o ile sa 3 elektrodowe)

 

Cóż tu dużo mówić... moje faktycznie były 4 elektrodowe ale wydaje mi się że róźnica pomiędzy trzema jest prawie żadna. Świece jak świece almera jeździła na nich tak samo jak na NGK żadnej różnicy. Jedyną różnicę jaką miałem na tych świecach to był spadek spalania.... niestety w innym aucie :P w almerce sprawowały się tak samo dobrze jak NGK :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...