Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Blokada skrzyni biegów


Gość jacek70

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś z Was zakładał w Almie mechaniczną blokadę blokadę skrzyni biegów taką jak Tytan-Dipol lub Bear-Lock?

Może znacie jakieś warte polecenia warsztaty w okolicy W-wy zajmujące się takimi zabezpieczeniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja mam Tytan-Dipol, sprawuje sie bez problemow, zamek sprawny , bez zacieć. gdzie byl zakladany nie wiem, kupilem Alme juz z blokadą. wiem ze niektore ASO robia takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładałem blokadę dipol zaraz po zakupie almery, w grudniu 2005r. firma mieści się w Warszawie przy ulicy Niedźwiedziej (przy pętli Wilanowska). Sprawuje się bez problemów. Dodam, że jest to blokada starszego typu, czyli wyjmuję cały bolec, natomiast teraz są oferowane nowsze, gdzie nie ma potrzeby wyjowania bolca - po przekręceniu kluczyka nieznacznie on wyskakuje. Płaciłem ok 400 zł, nie pamiętam dokładnie. Jakby co, proszę pytać, pomogę dojechać, niestety nie mam do nich nr telefonu - zgubiłem:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie auto?, model, rok, skrzynia biegów? Tylko do Almery Dci jest Wimm-Stoll, u mnie 350 zł, do pozostałych Dipol ok 400 zł(z wyciąganym bolcem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...