Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

jaka może być max. głębokość głośników 16cm


Gość bastek1

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

jako, że zacząłem więcej jeździć - do pracy, nadszedł czas na wymianę radyjka z kaseciaka na jakieś z CD

 

nie pytam o model - myślę, że do 300 zł wszystkie są podobne, wybiorę jakieś jak będę kupował

natomiast pytam o głośniki - na przód to wiele informacji jest w sieci, pewnie jakieś wybiorę

zastanawiam się natomiast, jak z tylnymi - czy warto przedkładać te z przodu na tył - nie wiem co to za głośniki, ale za dobre nie są, czy lepiej kupić nowe, lepsze?

choć, obawiam się że wybór będzie pomiędzy tymi z przodu, a żadnymi - fundusze :(

 

pytanie drugie - czy są firmowo kładzione jakieś kable do tyłu, czy samemu trzeba ciągnąć? jeśli tak, to którędy lepiej? myślałem o dole, czyli pod plastikiem na progach

 

na pytanie jaka muzyka - razcej spokojna (jazz, blues), autko - jak w stopce, N15 5 drzwi

 

aha, jak ktoś napisze jaki zestaw poleca tak max. 450 zł (radio+2 głośniki przód) to się nie obrażę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bastek1, seryjne głośniki w przednich drzwiach to elipsy clairona motowane w stalowej okrągłej ramce, tak żeby pasowały do średnicy otworu. Przeszukaj torchę wątek a dowiesz się min że:

1. powinieneś pomyśleć o wygłuszeniu

2. na przód załóż 16- 16,5 na dystansach (radek100nx - robi na zamówienie)

3. na tyle powinny być kable ale głowy nie dam (w sedanie nie mam)

4. głośniki na tył sobie podaruj chyba że często siadasz na tylnej kanapie

5. itd..

6. itp..

7. spot lubelski odbywa się w każdy ostatni piątek m-ca pod Leklerkiem na Zana :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. powinieneś pomyśleć o wygłuszeniu

pomyślałem. na razie nie bardzo mam czas.

może jesienią..:)

 

3. na tyle powinny być kable ale głowy nie dam (w sedanie nie mam)

 

też ich chyba nie ma. a jeśli, którędy by biegły?

4. głośniki na tył sobie podaruj chyba że często siadasz na tylnej kanapie

 

ok.

 

 

7. spot lubelski odbywa się w każdy ostatni piątek m-ca pod Leklerkiem na Zana :-)

a ja kurde do 18-19 pracuję poza lublinem jeszcze.

a do której jesteście?

może bym się kiedyś wyrobił...

 

dzięki za odpowiedź

s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...