Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Powymianie żarówki w oświetleniu kabiny na diody,przestało p


jedynka

Rekomendowane odpowiedzi

Po próbie wymiany w oświetleniu kabiny zarówek na diody,przestało działac oświetlenie na otwiarcie drzwi,oraz nie gasnie po upływie czasu po zamknieciu.Czy ktoś wie,gdzie jest ukryty czasowy jakiś sterownik,jak to zlokalizowac i sprawdzic?Włożyłem zpowrotem żarówki postojówki,ale nic to nie dało...i teraz albo włacze ręcznie oświetlenie albo wyłacze i nie ma.Przedobrzyłem hahaha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po próbie wymiany w oświetleniu kabiny zarówek na diody,przestało działac oświetlenie na otwiarcie drzwi,oraz nie gasnie po upływie czasu po zamknieciu.Czy ktoś wie,gdzie jest ukryty czasowy jakiś sterownik,jak to zlokalizowac i sprawdzic?Włożyłem zpowrotem żarówki postojówki,ale nic to nie dało...i teraz albo włacze ręcznie oświetlenie albo wyłacze i nie ma.Przedobrzyłem hahaha...

 

Czyli teraz ciagle swieci? Sprawdzaj wszystko na zarowkach lub miernikiem, dioda potrzebuje duzo nizszego napiecia zeby swiecic niz zarowka i moze wprowadzic Cie wblad (w przypadku zwarcia)

 

U mnie w jednych drzwiach zrobilo sie zwarcie i dioda swieci non stop a zarowka w ogole - co mnie niezle zmylilo w diagnozowaniu problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...