Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zdecydowanie lepsze lampy do NAVARY - soczewki


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Co myślicie o takich lampach http://www.migicute.com/05npfb.html . Homologacji pewnie nie ma ale co tam :P:P Są jeszcze lampy tylne w technologi LED ale od TITANA . Ciekaw jestem czy pasują . Bo mam rozumieć że z Pathfinder'a przednie lampy i te przednie z NAVARY są takie same - czyli będą pasować. Cena myślę atrakcyjna. Na allegro znalazłem te same lampy ale średnio o 130 % drożej. Pozdrawiam licząc na ciekawe sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć mam takie założone u siebie-mocowania i wszystko pasuje.Jedyny problem to to, że są to lampy amerykańskie i inaczej świecą.Ale to nie problem-teraz je wyciągam i będe to przerabiał.Dodatkowo ma dołożone HID czyli ksenony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że koledzy lanserzy :one:

.... a myślałem że to dział terenowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo pozadne swiatelka.

 

Sorry za comments, ale dlaczego off-roadowcy nei przestaja kojazyc mi sie z przepoconymi, uwalanymi blotem,z brudem za pazurami, kuzynow Mad-Maxa, w furach powiazanych drutem lub jeszcze trwalej ?

Chyba wlasnie za takie komentarze....

 

Ok. Nie jestem fanem chromow (szczegolnie lusterka) w "osiołkach" lub terenowkach ale czepianie sie swiateł to juz chyba nieprzemyslany "wysilek" umysłowy.

 

Na prawde, fajne swiatełka. Nie bójcie sie lansu, drzewa w lesie, noca, w bialym swietle mniej strasza...

 

Tylko, zeby montowac trza do serwisu wstawic,zeby guaranci nie stracic... :)

 

 

Pozdro. Danko

 

Pozdrawiam Cie Ryży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam kolegów mam takie pytanie dotyczące tych lamp otóż na allegro pojawiają się informacje że są to bixenony czy może mi ktoś z kolegów wyjaśnić dokładnie jak to jest z tymi bixenonami moze sie mylę ale bixenon oznacza że xenon jest swiatłem mijania oraz drogowym prosze o info w tej sprawie i jeszcze takie pytane jakie lampy wybrać chromy czy czarne z góry wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z tymi bixenonami moze sie mylę ale bixenon oznacza że xenon jest swiatłem mijania oraz drogowym
czyli masz w 100% rację

Z własnego testowania lamp w focusie wiem że te lampy wcale nie świecą tylko dają poświatę światła to znaczy że prawie nic nie widać za kierownicy a inni widzą że coś jedzie. Osobiście bym nie wsadził do navki tego syfu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam założone HID-y i jestem z nich bardzo zadowolony, dużo lepiej świecą. Sprawdzałem bo porównywałem jak daleko świecą zwykłe H-4 a jak HID-y. Światło jest dużo lepsze.

Tylko UWAGA nie wiem jak jest do końca z homologacją. Prawdopodobnie nie mają homologacji na nasze drogi, pisze tam, że mają E-4 ale podobno jest to norma nie dla naszego kraju, u nas jest E-22. Oczywiście z tymi normami mogę się znacznie mylić bo się na tym nie znam.

 

Mam nadzieję, że na temat norm może ktoś się wypowie co ma pojęcie.

 

W przyszłym tygodniu jadę z moim na HID-ach do przeglądu i wtedy wszystko się okaże.

Jadę do najbardziej upierdliwego diagnosty w moim rejonie i myślę że wszytko się wyjaśni.

 

Pozdrawiam

 

[ Dodano: Pon 17 Lis, 2008 12:37 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...