Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ile KM da więcej wywalenie katalizatorów z k11 1.3 16 V ?


Gość ABT

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem w tym katalogu sie pomylili. Od 2000 roku nie było 1.3, tylko 1.4, który rzeczywiście miał 82 KM (czyli 60 kW tak jak podaje NGK), poza tym nie sądzę, że auto z 2000 roku nie miałoby kata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

ABT wypruj i sprawdź na hamowni. Tego ot tak powiedzieć się nie da.

To tak jakbym zadał pytanie: Ile da mi koni przyklejenie 12548 naklejek tunigowych?

 

Poza tym, sprawdź w dowodzie rejestracyjnym czy masz wpisane po 1.3 - KAT. Jak tak to nie możesz go całkowicie usunąć a conajwyżej zastąpić katalizatorem z wkładem metalowym zmniejszającym opór przelotu spalin. Jak usuniesz całkowicie to samochód nie przejdzie przeglądu.

Kolejną sprawą jest to czy masz jedną czy dwie sondy lambda. Choć podejrzewam, że masz jedną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie mamy hamowni w naszym pięknym regionie ;)

2. myślałem właśnie może ze byli tacy którzy wywalili katy i korzystali z hamowni

3. oczywiście ze mam jedna sondę lambda

4. jeszcze nie spotkałem sie z tym żeby na przeglądzie sprawdzali mi spaliny a kilkoma autami także, tymi nowymi podjeżdżałem

5. Jakoś jest tak ze samochody chyba do 1995 r nie muszą mieć katalizatorów, czy spełniać jakiś tam wymagań, nie wiem dokładnie, ale i tak nie mam wpisanego kata w dowód wiec sprawa prosta

 

Moim zdaniem w tym katalogu sie pomylili.

no ewidentnie sie pomylili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ABT wypruj i sprawdź na hamowni. Tego ot tak powiedzieć się nie da.

To by było najlepsze wyjście :) Z tego co zauważyłem powinna Ci się nieznacznie poprawić elastyczność...Ja osobiście tych kilku koni więcej u siebie nie widzę :)...widocznie kat nie był bardzo zapchany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...