Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Bagażnik dachowy do P10 - czy pasuje od P11?


Gość kolor

Rekomendowane odpowiedzi

Czy bagażnik dachowy od Primery P11 będzie pasował do P10?

Oczywiście chodzi o samochód bez relingów.

 

Pytam bo co jakiś czas pojawiają się na Allegro za rozsądne pieniądze oryginalne używane bagażniki od P11, a ja potrzebuję czegoś do za mocowania rowerków na P10...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... W N13 przykręcało się "relingi" do rynienek i można było ze spokojną głową ciąć i 140km/h - w Primerce zapewne tak fajnie nie będzie.

 

Ponawiam pytanie o kompatybilność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy bagażnik dachowy od Primery P11 będzie pasował do P10?

Oczywiście chodzi o samochód bez relingów.

 

Witam.

Z tego co mi wiadomo to raczej nie pasują. Ja swego czasu też poszukiwałem do mojej Primy, i chodż mam P11 po liftingu to, już miałem gościa umówionego i pojechałem na przymiarkę. Jak się okazało to właśnie był oryginał Nassana ale do P10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysztof jot

niestety nie pasuje,

jakbys był w kielcach dam ci darmo do P10, bo chyba mam jeszcze w piwnicy jakiś calkiem znośny ale nie super hiper :) , potem kupiłem THULE do P10 i co model zmieniam tylko "kit" z łapami do mocowania - 90 zł do p11 i tyle samo do P12 a baza nadal ta sama, jednak mocowania są inne. Moze warto wydac raz i miec na wiele lat...

Dobry bagaznik pozwala na jazde z rowerami i na P10 i P11 i 160km/h , ale DOBRY - zarówno stelaz na dach jak i rynny na rower - ja mam specjalne, gdzie rower mocuje sie za przedni widelec - doskonała sprawa choć nie tania - jedna rynna 400 zł i pozostaje temat koła :) hoc jest i mocowanie na koło (dodatkowe 150 zet).

PS.

byłem swiadkiem jak na A4 z Laguny zerwało źle przypiety rower przy 130km - i to nie jest fajna sprawa, nalezy mysleć co sie robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam o BHP i też wożę rowery w uchwycie, do którego odpina się przednie koło. Rower jest o wiele stabilniejszy bocznie i stawia mniejszy opór powietrzu. :]

Cena znacznie niższą niż za twoje Thule, bo kosztował jedynie 70zł - ..tani i dobry polski produkt dostępny w Łodzi.

 

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Będę polował na bagażnik dedykowany do P10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam;

Podłącze się do tego tematu jeśli można :).

Czy ktoś z Wawy miałby do pozyczenia pod koniec lipca "baze" pod bagażnik dachowy do P11 (mocowanie "do dachu"). Potrzebuje skorzystac z bagaznika a nie oplaca mi sie kupowac dla jednego razu. A moze ktos ma do sprzedania za rozsadna cene uzywany. moze komus zalega w piwnicy/garazu. Jesli ktos by byl tak dobry i mily to prosze o kontakt na priva. Oczywiscie zrewanzuje sie w jakis sposob.

Z gory dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...