Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Co można wycisnąć z K11 ???


Pawcior

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio naszło mnie pytanie czy da sie jakoś poprawić moc silników w Micrze K11...mam 1.3 i 75 km niby starcza ale..no wlasnie apetyt rosnie w miare jeżdzenia hehe :)..czytałem na jakimś forum motoryzacyjnym ,że jakiś facet z chełmży zrobił ,,prawdziwego malego urwisa'' na bazie polo 1.4 a to ma chyba 60 km w serii :027: wiec, jak myslicie, uda się coś wiecej z micry uzyskać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalerzy od $$$... Myślę że bez większych trudów mogłbym ci z tego silnika zrobić 200KM - bowiem tyle powinien taki seryjny silnik przy turbo znieść przez jakiś czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

sportowe wałki -ok 1500zl

kolektor wydechowy - dedykowany do micry janspeeda ( podobno najlepszy ) z przesyłką ok 1500zl

reszta wydechu tez pewnie z 1000zl

CAI - pewnie z 250zl

 

i masz realne szanse na 90KM, nie mówię to jeszcze o zawieszeniu i hamulcach żeby to ustrojstwo na drodze utrzymać i zatrzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest

możesz pojsc w drugą strone i wybebeszyćmicre zeby jeszcze mniej ważyła- poprawisz osiągi ;-)
Najlepiej tak jak chłopaki jak stają na ćwiare, to bez tylnich siedzeń lub wogóle tylko z jednym siedzeniem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...