Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Maxima QX '96r


Gość BoO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przymierzam sie do zmiany auta, posiadam Primerke P10, ostatnio spodobala mi sie Maxima QX V6 24V 3.0 motorek, 194KM, full elektryka w srodku, auto z instalacja gazowa, rocznik auta 1996, cena 14500 zl. Auto zadbane, czarne, alu 16". Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisal Wacu sla tego silnika to male piwko.... i wyglada ze licznik nie byl krecony!!! Bo jakby ktos krecil to by zjechal ponizej 200 napewno ;)

Jak masz jakies fotki sprzeta to wrzuc, albo podaj linka

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przymierzam sie do zmiany auta, posiadam Primerke P10, ostatnio spodobala mi sie Maxima QX V6 24V 3.0 motorek, 194KM, full elektryka w srodku, auto z instalacja gazowa, rocznik auta 1996, cena 14500 zl. Auto zadbane, czarne, alu 16". Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam.

 

Autko ladnie sie prezentuje na fotkach. Przebieg 230 tys dla tego silnika to dopiero rozgrzewka :) mozna uznac ze jest juz dobrze dotarty. Cena tez super, jesli wszystko jest sprawne to smialo. Jesli zdecydujesz sie ja ogladac daj znac powiemy Ci na co zwrocic uwage i jak sprawdzac.

 

 

 

 

ps: Ja posiadam taka wlasnie maximke rok, kolor... wsio to samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy już w 96 roku montowali 4 poduszki powietrzne? Wydawało mi się że dopiero po liftingu.

 

Dobrze mowisz, ta maxi ma 2 poduchy. Kolejne dwie w bokach siedzen przednich wrzucali po lifcie w modelach pozniejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, kolega się spóźnił ;) To cacko stoi u mnie w garażu od przedwczoraj. Stan to nie taki super jak gość napisał, trochę olej cieknie przy lewej półosi, tylne tarcze do przetoczenia i parę drobniejszych elektrycznych niesprawności. Lakier w idealnym stanie, zero korozji. Silnik trochę nie równo pracuje na niskich obrotach, to chyba przewody wys. napięcia. Na gazie auto świetnie jeździ, 8 sec do setki w 2 osoby na gazie, to chyba dobry wynik? Amortyzatory sprawne w 75% Ostatecznie zapłaciłem 13800. Aha mam jeszcze pytanie czy wentylatory chłodnicy powinny się obracać przez cały czas, nawet przy zimnym silniku? Pozdrawiam wszystkich szczęśliwców posiadających to świetne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, kolega się spóźnił ;) To cacko stoi u mnie w garażu od przedwczoraj. Stan to nie taki super jak gość napisał, trochę olej cieknie przy lewej półosi, tylne tarcze do przetoczenia i parę drobniejszych elektrycznych niesprawności. Lakier w idealnym stanie, zero korozji. Silnik trochę nie równo pracuje na niskich obrotach, to chyba przewody wys. napięcia. Na gazie auto świetnie jeździ, 8 sec do setki w 2 osoby na gazie, to chyba dobry wynik? Amortyzatory sprawne w 75% Ostatecznie zapłaciłem 13800. Aha mam jeszcze pytanie czy wentylatory chłodnicy powinny się obracać przez cały czas, nawet przy zimnym silniku? Pozdrawiam wszystkich szczęśliwców posiadających to świetne auto.

 

zycze szczescia w szukaniu przewodow wys napiecia, co do wentylatorow to upewniej sie ze klime masz wylaczona, ale jesli dalej sie kreca to cos kolo pokombinowal na krotko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, kolega się spóźnił ;) To cacko stoi u mnie w garażu od przedwczoraj. Stan to nie taki super jak gość napisał, trochę olej cieknie przy lewej półosi, tylne tarcze do przetoczenia i parę drobniejszych elektrycznych niesprawności. Lakier w idealnym stanie, zero korozji. Silnik trochę nie równo pracuje na niskich obrotach, to chyba przewody wys. napięcia. Na gazie auto świetnie jeździ, 8 sec do setki w 2 osoby na gazie, to chyba dobry wynik? Amortyzatory sprawne w 75% Ostatecznie zapłaciłem 13800. Aha mam jeszcze pytanie czy wentylatory chłodnicy powinny się obracać przez cały czas, nawet przy zimnym silniku? Pozdrawiam wszystkich szczęśliwców posiadających to świetne auto.

 

Hehe przewody :) nie dziw sie jak ich w ogole nie bedzie! Ja tak mialem! To podobno czeste u maximek :)

 

Witamy kolege! Zyczymy szerokiej drogi i oby maxi nie zawiodla :) I zapraszamy na spoty i do odwiedzania forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze sie wesolo w tym watku zrobilo :D

Bawicie sie w jakies podchody :P

Grzechu!!! Tobie tez sie dowcip trzyma..... zapraszasz kolege ivan256 na spot....a chlopina ma do czestochowy okolo 300km ;)

tjnallpu ! a jak z tym Twoim odpalaniem, bo pamietam ze miales chyba problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... zapraszasz kolege ivan256 na spot....a chlopina ma do czestochowy okolo 300km ;)

 

a co to tylko w czestochowie sa spoty? :D o lokalnych pisalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra juz sie teraz nie tlumacz ;P

Z tego co wiem to grupa podkarpacka nie za bardzo dziala ;) I jak cos to oczywiscie zapraszamy nowego klubowicza na nasz Czestochowski spot :D

A Tobie BoO zycze zebys upolowal jakas fajna Maximke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety fura jeszcze nie odpala :zly: (już się prawie przyzwyczaiłem), ale jestem na tropie dzięki Grzechowi, z którym się zgadałem na GG i pokazał mi ten problem na maxima.org i sposób, w jaki udało się go wielokrotnie rozwiązać. Jak pomoże to na pewno się pochwalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zycze szczescia w szukaniu przewodow wys napiecia

to znaczy że do tego modelu nie można dostać przewodów ?

 

Nie dostaniesz bo ich nie ma. Nie ma takze dystrybutora. Tam kazdy gar ma swoja cewke, wiec na diabla ci kable i straty energi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaniesz bo ich nie ma. Nie ma takze dystrybutora. Tam kazdy gar ma swoja cewke, wiec na diabla ci kable i straty energi??

rozumiem, dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zycze szczescia w szukaniu przewodow wys napiecia

to znaczy że do tego modelu nie można dostać przewodów ?

 

Nie dostaniesz bo ich nie ma. Nie ma takze dystrybutora. Tam kazdy gar ma swoja cewke, wiec na diabla ci kable i straty energi??

 

Zaraz zaraz to znaczy że cewka jest bezposirednio na świecy :?:

a nie np. każada świeca podłączona do osobnej cewki poprzez jakiś kabelek WN :zdziw:

tak jak jest w 1.8 cztery cewki i cztery osobne kabelki między cewką i świecą

czy jest jeszcze inaczej :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...