Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dystanse od Radek100NX (Radziat1)


Gość patriot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem na allegro od niego dystanse do Almery. Zaplacilem od razu 24. lipca i do dzisiaj nie dotarly. Jeszcze pare dni i bedzie miesiac. Przesada... Zanim kupicie u niego zastanowcie sie dwa razy. Osoba, ktora uczestniczyla w tej samej aukcji tez nie dostala dystansow, ale zlozyla zazalenie do Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem na allegro od niego dystanse do Almery. Zaplacilem od razu 24. lipca i do dzisiaj nie dotarly. Jeszcze pare dni i bedzie miesiac. Przesada... Zanim kupicie u niego zastanowcie sie dwa razy. Osoba, ktora uczestniczyla w tej samej aukcji tez nie dostala dystansow, ale zlozyla zazalenie do Allegro.

 

Po co od razu sie denerwowac? Moze kolega jest na urlopie? Dzwoniles pytales?

 

Ja kupilem u niego te dystanse i bardzo szybko dostalem, duzo osob z forum pisalo ze sa zadowloleni z zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie wystawia przedmioty na sprzedaż i sie jedzie na urlop to mozna napisać że jestem nieosiągalny albo cos w tym stylu , pozatym miesiąc urlopu sorki ale troche długawo by było :) , proponuje jeszcze poczekac moze jakiś wypadek losowy ? a potem zgłosic do Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA

mam go na GG, faktycznie ostatnio nie widzialem go online, wiec moze wyjechal. Chlopak raczej nie jest z tych co robia wałka dla paru zł, z reszta zwykle sprzedaje dystanse hurtowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radek100nx to konkretny gosc! Moze naprawde jakas przyczyna losowa. Nigdy mu sie to nie zdazalo. Bardzo dziwne. patriot12, masz numer tel, dostales w mailu od Allegro po wygraniu aukcji, sprobuj go zlapac na telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam Radka i również nie sądze żeby chciał Cie wykręcić, to porządny gość, napewno to opóźnienie jest spowodowane czymś ważnym, zadzwon do niego i dowiedz sie konkretnie co jest grane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kilka razy z nim rozmawialem. Ani razu nie sprawdzil czy wyslal, mimo, ze za kazdym razem twierdzil, ze byly wyslane. Pozniej opowiadal, ze byl na urlopie. Mial wyslac po urlopie, zadzwonilem po urlopie, to okazalo sie, ze urlop sobie przedluzyl. Facet, ktory na tej samej aukcji kupil dystanse zlozyl zazalenie na Allego, bo skonczyla mu sie cierpliwosc. Mi tez juz sie konczy..... Wiem, ze nie sa to duze pieniadze, ale chodzi o sam fakt traktowania klientow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJSzmer, oczywiscie, zdarza sie, ale miesieczny przy takiej blahostce... i zeby jeszcze je wyslal w ciagu tego miesiaca... ale to tez mu sie nie udalo. No ale doszlismy z Radkiem do porozumienia i czekam dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJSzmer, oczywiscie, zdarza sie, ale miesieczny przy takiej blachostce... i zeby jeszcze je wyslal w ciagu tego miesiaca... ale to tez mu sie nie udalo. No ale doszlismy z Radkiem do porozumienia i czekam dalej...

 

On to z MDFu wycina a nie z blachy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość radek100nx

Witam serdecznie.

Dziękuję za budującą krytykę i obronę.

Co do zamówienie kolegi patriot12 przegapiłem je po prostu przed wyjazdem na urlop. Po powrocie miałem niestety trochę kłopotów rodzinnych. Wyszedłem już na szczęście na prostą i produkcja trwa nadal. Wszystkie zaległe zamówienia wysłane i najpóźniej do końca tego tygodnia powinny być u zainteresowanych.

Przepraszam za zaistniałe zamieszania, ale są w życiu rzeczy ważne i ważniejsze.

 

Mam nadzieję, że ten incydent nie zostawi zbyt wielkiej plamy.

 

pozdrawiam

 

radek100nx (radziat1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, minelo ponad 40 dni i dystanse dotarly. Teraz czekam az Radek wywiaze sie z drugiej czesci umowy.

 

[ Dodano: Pią 07 Wrz, 2007 15:40 ]

Minelo 1,5 miesiaca i wszystko wreszcie zostalo zakonczone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość radek100nx

Żyję i działam. Przypominam kontakty: GG 552146, mail: radek100nx@muru.pl, tel.: 604 552 034

 

pozdrawiam

 

PS. Rozstałem się, niestety, już ze swoim nissankiem, ale nadal pozostaję wiernym fanem i służę pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość radek100nx

Fiesta Sport 1,6 ZETEC. Samochód bardzo fajnie śmiga, niestety jest beznadziejny jeśli chodzi o zabudowę. Brak miejsca w drzwiach na porządne głośniki, brak miejsca na poprowadzenie kabli, brak miejsca na zamontowanie dodatkowych komponentów (mam na myśli wyświetlacz od procesora DSP), i mały bagażnik (wprawdzie mam najmniejsze z możliwych subów MDS08 x2 w zamkniętej, ale po dodaniu 2 wzmacniaczy i kondensatora, bagażnika praktycznie nie ma). Jak by ktoś miał pomysł co zrobić z drzwiami to chętnie wysłucham sugesti. Osobiście zastanawiam się nad głośnikami DLS C5A (13 cm, 60 mm głębokość montażowa) bo nic innego tam chyba nie wejdzie (próbowałem MDS 05 - 15 cm, 72 mm g.m. ale się nie mieszczą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...