Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Strata mocy POMOCY!


Gość Kodzi

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy!

Mam Nissana Primera 2.0 2000R P-11-144 GAZ

Badałem moc silnika na hamowni-fabryczna moc to 140KM

po badaniu 96,3KM a na gazie 112,7KM Przebieg jest 180tyś km. Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja gazowa nie jest sekwencją.Pół roku temu założyłem gaz i miałem takie wrażenie że na benzynie też jest słabszy ale lepiej jechał niż na gazie a teraz jest odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat przewalam do działu LPG.

Przecież już dawno to udawiadniałem że montarz LPG 2 generacji na mikserze w SR20DE owocuje 20-paro % spodkiem mocy przy pracy na benzynie...

BLOS lub przejście na sekwnecjie rozwiąrze ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobrze cię zrozumiałem (Coobcio) - mówisz że straciłem moc na benzynie przez instalację gazową?

myślałem że tylko na gazie tracę moc. Może wtryski zamuliłem jeżdżąc na gazie. Kupiłem taki środek do paliwa na oczyszczanie wtrysków. Na hamowni czyścili przepływomierz i po czyszczeniu straciłem jeszcze kilka koni i dlatego stwierdzili że to przepływomierz. Dzięki że podjęliście rozmowę na mój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobrze cię zrozumiałem (Coobcio) - mówisz że straciłem moc na benzynie przez instalację gazową?

myślałem że tylko na gazie tracę moc.

 

Tak na bęzynie też tracisz moc zakładając mixer bo jest on zwężką w dolocie dzięki czemu silnik zasysa mniej powietrza co za tym idzie dostaje mniej mieszanki paliwo-powietrze a bez papu nie ma mocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na hamowni czyścili przepływomierz i po czyszczeniu straciłem jeszcze kilka koni i dlatego stwierdzili że to przepływomierz

Miales wczesniej jakis strzal gazu, ktory mogl uszkodzic przeplywke? Moze magiki z tej hamowni ja uszkodzili jak ja czyscili? Przeplywka jest delikatna i trzeba sie z nia delikatnie obchodzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...