Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] Rurka przed chłodnicą


bertw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktos moze mi powiedziec co to za rurka, do czego ona jest potrzebna i czu u Was też jest taka skorodowana. Wyczyścić ją i pomalowac hameraitem (jeśli się tak wogóle pisze)? A rozchodzi się o rurkę która jest umieszczona rownolegle do chłodnicy, pod czujnikiem temp zewnętrznej i klaksonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Twojego opisu wnioskuję, że to przewody wspomagania kierownicy. Powinny być dwie rurki, tzn jedna idąca w stronę akumulatora i zawracająca. To jest taka chłodniczka płynu wspomagającego. Koniecznie zabezpiecz antykorozyjnie, bo jak pęknie to uuu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mas444 napisał jest to chłodnica płynu do wspomagania, jak Ci pęknie to może pójść pompa wspomagania a to dosyć droga impreza więc lepiej zadbać o nią zawczasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie pekla ta rurka :/ poprzedni wlasciciel mial dzwonek w przod i pekla. zeby sie nie bawic wstawil kawalek laczki z przewodu gumowego... peklo mi to po jakichs 2 latach. na szczescie nic powaznego sie nie stalo... procz tego ze auto bylo zarzygane plynem od wspomagania... wymienilem ta laczke gumowa zalalem nowym plynem i jest ok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie chodziło mi o te przewody od chłodzenia wspomagania, te mam w nienagannym stanie (aluminiowe), a o taką rurę o średnicy ze 3 razy większą pod tymi rurkami przy samej podstawie chłodnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...