Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

drugie radio oprócz firmowego?


Gość Michel

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam w almerze N16 firmowe radio kasetowe, pod nim jest jednak miejsce jakby na normalne radio. Nie chcę wydawać kupę kasy na firmowe radio CD Nissana i podmieniać je z tym, które jest teraz. Wymyśliłem sobie, że kupię zwykłe radio samochodowe i je zamontuję. I tu mam pytanie - czy pod formowym radiem w tej zaślepce da się zamontować radio???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miejsce pod spodem nie jest wiekości 1DIN, tylko nieco mniejsze, więc nie zmieścisz tam radia. Możesz tam włożyć fabryczną zmieniarkę CD.

 

Jednak o wiele ciekawszym rozwiązaniem jest zakup zaślepki ramki 1DIN, którą montujemy zamiast seryjnego radia.

 

http://www.allegro.pl/item224931016_nissan...2001_f_vat.html

 

kupujesz jeszcze adaptor, który zamienia kable Nissan na ISO

 

http://www.allegro.pl/item224361617_adapto...uper_cena_.html

 

i montujesz jakiegoś pioneerka :)

 

U mnie w Almerce różnica jest ogromna po zamontowaniu takiego zestawu +

Pioneer DEH-7700MP

Wzmacniacz 2 kanałowy

Subwoofer 350W

 

Seryjne głośniki dają sobie radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiesz moze czy dowolna zmieniarke moge kupic? na radiu jest napisane, ze obsluguje zmieniarki, ale nie wiem czy wszystkie beda dzialac czy tylko te formowane przez nissana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiesz moze czy dowolna zmieniarke moge kupic? na radiu jest napisane, ze obsluguje zmieniarki, ale nie wiem czy wszystkie beda dzialac czy tylko te formowane przez nissana

 

Pasuje zmieniarka MP3 Alpine ale trzeba do niej dokupić specjalny interfejs za około 290zł Sporawy to wydatek ale warto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniłem radyjko na alpine wymieniłem wszystkie cztery głośniki no i teraz muszę powiedzieć że dopiero ładnie to gra. Polecam zaślepkę i wsadzenie radia rozbiórka przodu deski zajmuje 10 min za drugim razem już 3min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kazdej, niefirmowej, zmieniarki potrzebny jest ten za 290?

 

Niestety tak... takie interfejsy gdzieniegdzie są nawet po 450zł :zdziw: ale wystarczy dobrze poszukać :D ja swój kupiłem przez sklep "nie dla idiotów" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...