Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gdzie na ogół znajduje się czujnik temperatury zewnętrznej ?


Gość ABT

Rekomendowane odpowiedzi

Mam termometr w aucie taki dokupiony, wyprowadziłem kable od termometru zewnętrznego pod maskę i się zasłaniam gdzie przykleić czujnik, ponoć najlepiej pod zderzakiem w lewym rogu (w prawym na ogół siedzi zbiornik na płyn do spryskiwacza), ale na zderzaku od wewnątrz tego zapewne nie mam przyklejać? czy na jakiś tam blachach a może jeszcze gdzie indziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moja maximka jak pewnie i inne ma oryginalnie czyjnik przed chlodnica obok uchwytow do klaksonow. Jak autko postoi to przeklamuje ale jak sie jedzie pokazuje bardzo dokladnie (sprawdzalem z 3 innymi termometrami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W primerze P11 oryginalny jest koło klaksonu, z reguły w czasie jazdy rożnica po między temperaturą wskazywaną przez niego a wyświetlaną na tablicach przy dordze nie jest większa niż jeden stopień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w VW jest schowany w tylnim zderzaku po przeciwnej stronie co wydech, i tak zazwyczaj montuje sie czujki w dokupywanch termometrach (badz w obudowie lusterka, przyklejajac jakis ekran)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witajcie,

 

mam X-traila 2003 rok 2,2 dci i zastanawiam się, gdzie znajduje się czujnik temperatury zewnętrznej, bo podczas jazdy temperaturę pokazuje raczej rzetelną, ale po postoju nawet jak jest -2 st na dworze pokazuje z +10 st ... pewnie czujnik jest gdzie blisko silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...