Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] szuranie / ocieranie z przodu


Gość vkr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak tez mam ten problem :!: kupilem almere 2 msc. temu i wszystko bylo ok zrobilem 2000 km i wlasnie zaczynalo szumiec na 1 biegu i pierwsza mysl jaka mi przyszla do glowy to lozysko oporowe ale mechanik jak posluchal to mnie z tego bledu wyprowadzil i powiedzial ze to skrzynia.I z tygodnia na tydzien bylo glosniej az wkoncu oddalem auto do warsztatu i oczywiscie to skrzynia :!: radzili mi kupic uzywke ale mam obawy czy znowu tego nie bedzie z ta po 2000-3000 i jednak bede naprawial ta uszkodzona przynajmniej bede pewny ze mam nowe lozyska :) jesli ktos wie ile taki komplet naprawczy moze kosztowac prosze dac znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te łożyska z tego co mi mówił mój "drogi" mechanik (czytaj łupieżca mojej kieszeni ) to taki komplet kosztuje około 200-300zł. Co do skrzyni- lepiej zmień te łożyska i zmień olej w skrzyni i wszystko będzie dobrze. W przypadku zakupu używanej skrzyni kupujesz kota w worku - co kupisz okaże się dopiero jak Ci ją zamontują.

 

U mnie po wymianie tych łożysk i kolejnych kilku tysiącach kilometrów wszystko jak trzeba. Nowy olej= biegi wchodzą idealnie (nawet przy minus 10 stopniach). Teraz myślę, że po 130 tysiącach takie rzeczy jak łożyska musiały wyjść - bo to akurat elementy które się zużywają. Pocieszam sie że na kolejne 100tys km mam spokój:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja wlasnie swoja skrzynie wyslalem kurierem do siedlec :) bo z tych waszych opisow widze ze ten mechanik jest ok :) dzwonilem do niego i kazal ja wyslac ze ja naprawi i odesle. w mojej okolicy nie znalazlem mechanika ktory by to zrobil a jak juz jakis sie zainteresowal ta skrzynia to mowili ze nie wiadomo ile beda czekac na czesci i takie tam. nerwy u tych mechanikow to zjadlem juz chyba wszystkie :!!: teraz czekam na powrot skrzyni zeby w koncu odpalic almerke :)

 

[ Dodano: Pon 21 Sty, 2008 22:59 ]

witam klubowicze :) dzis wlasnie wrocila moja skrzynia z podrozy do Siedlec za naprawe zaplacilem 300 zl wymiana lozysk i 100 kurierowi za transport jutro odbieram almerke od mechanika i jestem bardzo uradowany tym ze po dlugim postoju znow bede ja jezdzil :):):) pozdro dla wszystkich i jeszcze raz dzieki ze pojawil sie na forum adres do SIEDLEC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość robertas72

Jestem tutaj nowy i żadko tutaj zaglądam,ale dzieki wam uratowalem kilka setek.Mialem problem ze skrzynią w Micrze.Mieszkam w Poznaniu i uwierzcie że do kogo sie zwrócilem z naprawą skrzyni robil dziwne oczy i na odczepne dawał kosmiczne ceny.Kazdy mówił ze minimum dwa dni roboty ,a gdy mówiłem im ze jest gośc w Siedlcach który to robi w trzy godzinki przyjmowali to ze śmiechem.Czytajac wasze posty postanowiłem pojechać do Siedlec.Jestem bardzo zadowolony z tej decyzji.Pełen profesjonalizm.Nawet nie jest mi żal tych przejechanych prawie 850 km w obie strony.Dziekuje wam panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...