Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Lotka, dokladki


sbogdi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam zamiar kupić lotke na tylną klape (HB) do N15 po liftingu z http://www.cetus-tuning.pl/nissan.php .

Ma ktos moze fotke jak to wygląda na samochodzie??

Mam jeszcze pytanie odnosnie dokladek do zderzaków i progów ma ktos namiar na jakies normalne czesci nie jak z NFS'a :)

 

Dziekuje z gory za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tam jest obrazek... ?

 

almerahb_po97.jpg

 

tutaj almerak kolegi Ariiz z Almera klubu. on ma uniwersalne nakłądki na progi z allegro. Wygląda nawet nieźle.

 

almera%20003.jpg

 

http://www.nissan-almera.pl/viewtopic.php?t=108

 

tu masz np. GTI do rozbiórki. niewim jaki Ty masz zderzak ale tu chyba widac kawałek dokładki. do mojego by pasowała :)

http://www.allegro.pl/item228310414_nissan...a_przednia.html

 

Szukaj na allegro,dzwon po ludziach , na pewno cos znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez masz fotki jak to wyglada na aucie.

Reszte ospoilerowania szukaj w rozbitkach, chociaz raz na allegro bylo za tanioche oryginalne ospoilerowanie, czytaj cos kolo 500zl a to okazyjna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze tam jest zdjecie to ja wiem tylko z tego zdjecia to niewiele widac. chcialbym ja zobaczyc z daleka. vulture30 dzieki za foto.

wwl mam identyczna almerke tylko ze 5 drzwi i chodzi mi dokladnie o takie ospojlerowanie jakie masz Ty (przedni zderzak wydaje sie orginalny ??) !!! dokladki lotka

kupiles to gdzies czy miales to razem z almerką?

ja mam taki zderzak http://moto.allegro.pl/item230444611_nissa...rzak_przod.html

moze jakas nakladka do niego???

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedni zderzak oryginal z GTI, o dokladke do twego zderzaka ciezko, chociaz kiedys ktorys z naszych forumowiczow mial cos fajnego.

Ogolnie ciezko dostac cos pod N15.

Lotka oryginal, tyl i progi zdobyte z Almery GTI a przod postanowilem ze zaloze bez modow, mialem taki sam jak twoj wczesniej.

Mam dokladke ale do nowszego zderzaka GTI, ktora lezy w garazu a sam zderzak ciezko dostac, i jakos mi nie zalezy bo dziwnie on wyglada.

Zycze powodzenia w szukaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mialem przedni i poszedl juz na allegro.

Bedzie jezdzila N15 sedan ze zderzakiem od GTI :D

A co do tylniego to tylko mozesz szukac dokladki, bo zderzaki sie nie roznia tylnie.

Kiedys raz na allegro byl caly komplet do N15 a tak to szukaj w rozbitkach bo czesto tyl jest nie ruszony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge zalatwic tylny do almery gti, progi tez.

 

Obrazek

 

Obrazek

od właśnie w Łodzi to cudo stoi :) (tyle że nikt nie odpisuje ile co i jak :) )jak by dokładka do tego zdeżaka była to super plus progi, tyle że nie wiem czy będą pasowły progi od 3d do 5d, wiecie może jak z tym jest. będe śledził allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy będą pasowły progi od 3d do 5d

Drzwi masz inne wiec wyciecia masz inne.

Mam identiko progi dlatego znam ich konstrukcje.

Mysle ze przerobic progi z 3D na 5D to mniejszy problem niz z 5D na 3D :)

Ja zadzwonilem odrazu do handlowca Japan Carsu i mialem jak na dloni czy zostala im przednia dokladka, czy nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy będą pasowły progi od 3d do 5d

Drzwi masz inne wiec wyciecia masz inne.

Mam identiko progi dlatego znam ich konstrukcje.

Mysle ze przerobic progi z 3D na 5D to mniejszy problem niz z 5D na 3D :)

Ja zadzwonilem odrazu do handlowca Japan Carsu i mialem jak na dloni czy zostala im przednia dokladka, czy nie :)

 

dobry pomysł :) Zadzwoniłem ale niestety już nie mają :( Coż może jeszce się gdzieś trafią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...