Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] remont kapitalny silnika GA16DS


Gość elew

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam !!!

 

Czy mogę uzyskać informacje ile kosztuje remont kapitalny silnika GA16DS- Primera 92 LX , gdzie można kupić orginalne częśći ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość --Mlody--

Nie naprawiaj !! Nigdy w zyciu , poszukaj silnika, wstaw `sprawny` a stary sprzedaj na czesci. Przerabialem juz temat, nawet nie chce mi sie pisac tego ile kasy to pochlonelo, ale DOBRZE CI RADZE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swieta prawda. Podobno zaden fachowiec nie podejmuje sie kapitalki do japonca (chyba ze w stodole- ale to jest juz SUPER REMONT :D albo serwis) a kasa- nawet nie pytaj- mialem zatarty dol -wstepny kosztorys czesci przekroczyl zakup drugiego motorku z 98 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dżodżo

W NISSANACH silnikow sie nie naprawia tylko wymienia na drugi(sprawny).Jest to nioplacalne, a poza tym silnik po remoncie juz nigdy nie bedzie chodzil tak jak nowy z fabryki.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skończyłem poprawiać to co do tej pory robili MECHANICY.

Rzeczywiście mechanicy nie podejmują się takich napraw a jeśli już to na odpier.... Komu chciało by się czyścić wszystke elementy z resztek uszczelek, silikonu jednego mechanika, drugiego... fabrycznego? nie wspominam o myciu i odtłuszczaniu bo nagle nie wiadomo skąd jest olej w chlodnicy - teraz wiadomo.

Poświęciłem caly tydzień - nowe pierścienie, panewki, uszczelki, świece itp, itd. same częsci ponad 500 złotych. Polecam www.moto-sklep.pl

szybko, sprawnie i to co trzeba.

Odpalił za 1 RAZEM. do poprawki jeszcze napinacz olejowy łańcucha rozrządu ( sorry za słowo ale muszę ) rozj.... ny przez MECHANIKA.

Zrobię go i silnik będzie chodził jak pół roku temu zanim z drobną usterką nie pojechalem do MECHANIKA.

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...