Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wymiana cd na mp3


Gość polikarp78

Rekomendowane odpowiedzi

Gość polikarp78

Witam wszystkich almerowiczow.

Interesuje mnie czy komus udalo sie wymienic oryginalna zmieniarke cd na cos co czyta mp3 i bedzie kompatybilne z pilotem i radiem montowanym seryjnie w almerach.

Jezeli komus sie to udalo prosz o podanie szczegulow zamontowanego sprzetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jeszcze nikomu się nie udało. Jedyne co można ztobić to zamontować do Almerki zmieniarkę MP3 np: ALPINE CHA-5634 + dodatkowo interface za około 300zł

 

Sterowanie z pilota powinno działać ponieważ podłączone jest ono do radia a dopiero radio zarządza zmieniarką.

 

Niewiem jeszcze jaką kolega ma almerkę, czy przed czy po FL bo jeżeli po to ja tu nie pomogę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba przed fl, jest to 2.2 di 2000r.

czyli radia nie musze wymieniac, tylko zmieniarke i oprogramowanie...?

Dzieki

 

TAK radio zostaje. Musisz kupić tylko zmieniarkę np: TAKĄ a potem interface (urządzenie które pozwoli zkomunikować tą zmieniarkę z fabrycznym radiem) np: TAKI

 

Dodam że ja zmieniarkę trafiłem za 500zł a interfejs za 290zł. Interfejs zprowadzili mi Panowie ze sklepu "nie dla idiotów" w CH w warszawskich Markach. Niestety na stronach internetowych jest o wiele droższy... na tej co podałem kosztuje 450zł :/

 

Powodzenia :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...