Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czasy 60mph i 1/4 mili vg30e


BeWare
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam interesuje mnie jakie czasy potrafi uzyskać seryjna maxima z vg30(może ktoś mierzył g-techem)automat bądz manual. Czy seryjna maxima zbiera się lepiej od primiery gt p10??Wszędzie szukałem ale w większości podawane są czasy silników VE i VQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam interesuje mnie jakie czasy potrafi uzyskać seryjna maxima z vg30(może ktoś mierzył g-techem)automat bądz manual

 

Tu jest temat i są zebrane czasy seryjne podawane przez producentów, osiągnięte przez klubowiczy oraz są podane modyfikacje.

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.p...727&start=0

 

Wielki Wac Maxima 3.0 Automat

0-100km/h w 6.51sek, 400m w 15.14sek@ 154.4km/h (G-TECH PRO)

 

SZALONY Nissan Maxima 3.0 Manual

0-100km/h w 6.19sek, 400m w 15.18sek@ 153km/h (G-TECH PRO)

 

Jaca V6 Maxima 3.0 J30 automat + GAZ zwęrzka

0-100km/h w 9.51sek (G-TECH PRO)

 

[ Dodano: Pon 03 Wrz, 2007 18:48 ]

Nissan Primera GT P10

0-100km/h w 8.2sek, 400m w 16.2sek@142km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaca V6 Maxima 3.0 J30 automat + GAZ zwęrzka

0-100km/h w 9.51sek (G-TECH PRO)

To jest już od dwóch lat nie aktualne :) mam skrzynie manualną i jeżdże tylko na Pb 98 ;)

Jak będzie okazja to dam do pomiaru swoją maxime Coobciowi to będzie wiadomo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli objechałbys 300ZX TT specyfikacje europejską która ma 286km i według moich danych 5.9 do 60mph i 14.6 na 1/4 moje gratulacje!! :one:

 

odjezdzam 350Z a z rolowego stok EVO 8 ma klopoty mnie wyprzedzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to aż się prośi byś wrzucił jakiś filmik jak to zapitala :diabel2: Ładnie sie zbiera tym bardziej że nie masz jakiś hardcorowych modyfikacji przeprowadzonych, strach pomyśleć co by się działo jakbyś zaingerował mocniej w silnik, masz jakieś wieksze plany co do tego auta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy z Z31 n/a nie ma co zmieniać bo to to samo tylko kolektorem ssącym się rożni a Z32 to ma cztery wałki po 2 na głowice a j30 z VG30E to SOHC

 

[ Dodano: Wto 04 Wrz, 2007 20:02 ]

Wg katalogu Maxima J30 z manualną skrzynią robi setkę w 8,7s.

Natomiast A32 robi w 8,3s na manualu i 9,6s na automacie.

 

 

Zdaje mi się że te dane są delikatnie zaniżone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to aż się prośi byś wrzucił jakiś filmik jak to zapitala :diabel2: Ładnie sie zbiera tym bardziej że nie masz jakiś hardcorowych modyfikacji przeprowadzonych, strach pomyśleć co by się działo jakbyś zaingerował mocniej w silnik, masz jakieś wieksze plany co do tego auta??

 

plany byly. ale stwierdzilem ze czas zajac sie powazniejszym zyciem niz zabawa. Brak czasu tez wplynal na to ze przestalem inwestowac w maximke. Co do planu to mysle pojezdzic nia tak jak jest jeszcze ze 2 lata a puzniej zamienic ja na cos z sercem vq35, vq37 badz hr45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem były z tym że to już nie jest VG30E tylko VE30 bardzo żadko spotykane na naszym kontynencie. Natomiast w USA jest tego bardzo dużo produkowane od 1992 w wersji SE która miała 195km. Można by sie pokuśić o swapa ale nie dość że trudno go dostać to ponoć nie jest to wszystko plug&play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...