Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Problem z porannym odpalaniem 2.2 Di


Gość zaxa10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Dzisiaj rano probowalem odpalic autko i za pierwszym razem sie udalo, lecz autko po 2s zeszlo z obrotow i zgaslo.Przy probie odpalenia po raz drugi, mialem spory klopot i musialem go niezle zyłowac zeby odpalil.Sytuacja powtorzyla sie ok.godz 16 jak wracalem z pracy do domu.

Poranne trudnosci z odpalaniem moge zrozumiec bo juz troche temperatura spadla, ale po poludniu bylo calkiem cieplo.Wspomne jeszcze,ze autko mialo wyjmowana i regenerowana przekladnie kierownicza(maglownice) i to po tym sa takie trudnosci z odpalaniem-wczesniej nie bylo.Moze w silniku pojawil sie jakis blad.Pierwszy raz samochod tak zgasl jak mechanik wlewal do zbiorniczka wyrownawczego olej do wspomagania i dlatego wiaże te fakty w calosć.Napiszcie prosze co o tym myslicie i jakie są Wasze sugestie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz samochod tak zgasl jak mechanik wlewal do zbiorniczka wyrownawczego olej do wspomagania i dlatego wiaże te fakty w calosć.

Borewicz jak się patrzy. :D

Tuż nad przekładnią, przy przewodzie wysokociśnieniowym (ten grubszy) jest wkręcony czujnik ciśnieniowy. Sprawdź czy wtyczka podłączona. A może kabel został urwany przy tej naprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz dokladnie napisac z ktorej strony i gdzie dokładnie patrzec,

A wiesz w ogóle gdzie jest przekładnia i jak wygląda? Jesteś w stanie ją z góry zobaczyć? Bo jeśli nie, to taka pomoc nie ma sensu. O ile pamiętam to ściągnąłeś sobie manuala, skorzystaj z niego. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak wyglada ta przekladnia, tylko nie wiem w ktorym miejscu jest dokladnie ten czujnik

 

[ Dodano: Wto 04 Wrz, 2007 20:06 ]

Znalazlem ten gruby przewod przy przekladni, ale nie moge znalezc tego czujnika i nawet nie wiem jak on wyglada.Skad idzie ten przewod do tego czujnika?Gdybym to wiedział, łatwiej byłoby znalezc ten czujnik.Juz mnie szlag trafia, bo czlowiek daje do naprawy część, a mechanik nie potrafi jej nawet dobrze złożyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...