Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] TD czarna skrzynka nad bezpiecznikami


baciarek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to możliwe ?

Auto sprowadzone z Niemiec, kupowałem je jeszcze na próbnych tablicach, co prawda już chyba miesiąc było w kraju. Zaglądam na bezpieczniki a nad nimi skrzyneczka z napisem SIEMENS a na niej naklejka :

coś tam ... coś tam homologacja ministra łączności z dnia coś tam coś tam i piszą do mnie po Polsku.

Na tej naklejce co pisze Siemens jest nabity rok 99/10 czyli taki sam jak reszta auta.

Więc nie wiem skąd taki bajer ale moge domyślać się że był sypnięty komputer i ktoś go wymienił tylko, że akurat w tym samym roczniku co auto to już perfekcyjne dobranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to znalazłeś sterownik od centralnego zamka :D Gratuluję :D

 

[ Dodano: Wto 04 Wrz, 2007 20:18 ]

Komputer jest w komorze silnika przy błotniku od strony pasażera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam na bezpieczniki a nad nimi skrzyneczka z napisem SIEMENS a na niej naklejka :

coś tam ... coś tam homologacja ministra łączności z dnia coś tam coś tam i piszą do mnie po Polsku.

 

No to jest nas więcej. Nie wiem jak to możliwe, poprzedniego właściciela nie podejrzewam żeby coś w tej sprawie grzebał ale mój samochód pochodzi z Włoch i mam dokładnie to samo czyli napis po polsku. Nie wiem o co biega. Samochód też podobno był kupowany w Niemczech chociaż nigdzie tego w papierach nie mam.

Mam jeszcze jedną ciekawą rzecz a mianowicie czujniki ruchu zamontowane nad przednimi słupkami. Sęk w tym że żadnego alarmu w samochodzie nie stwierdziłem.

Pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat mam papiery na to że był w Niemczech, brief, fakturka sprzedaży z komisu przeglądy i faktury z dekry. Dobrze wiedzieć, że to centralny zamek co dalej nie wyjaśnia skąd naklejka po Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co dalej nie wyjaśnia skąd naklejka po Polsku.
z Włoch i mam dokładnie to samo czyli napis po polsku.

 

A co to :?: Myślicie że wszystko na tym świecie jest Made in China :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pisałem w tej samej sprawie na forum, ale nikt nie umiał mi udzielić jasnej odpowiedzi, jak to możliwe, że samochód sprowadzony ze Szwajcarii posiada urządzenie oznaczone homologacją Ministerstwa Łączności.

 

Ja również mam w samochodzie taką właśnie skrzynkę i do dziś nie jestem pewny, do czego ona służy, a w zasadzie czym steruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam w samochodzie taką właśnie skrzynkę i do dziś nie jestem pewny, do czego ona służy, a w zasadzie czym steruje.

Jak już pisałem wyżej tylko może za bardzo skrótowo - jest to radiowy odbiornik pilota centralnego zamka (ja np. mam piloty właśnie Siemensa). A homologacja wynika z naturalnych przyczyn jak to bywa w przypadku urządzeń radiowych nadawczo odbiorczych. Traf chciał, że te sterowniki były (są :?:) wyprodukowane w Polsce, więc są opatrzone polską naklejką. Ja też w swoim mam taką skrzyneczkę, a auto było z Holandii sprowadzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello Panowe

Ja mam autko z Belgii i co ciekawe tez ostatnio zobaczylem ze ta skrzyncza ma naklejke z homologacja z jezyku polskim :)

widocznie ta czesc jest produkowana w polsce

pozdr

BF

 

Czy to możliwe ?

Auto sprowadzone z Niemiec, kupowałem je jeszcze na próbnych tablicach, co prawda już chyba miesiąc było w kraju. Zaglądam na bezpieczniki a nad nimi skrzyneczka z napisem SIEMENS a na niej naklejka :

coś tam ... coś tam homologacja ministra łączności z dnia coś tam coś tam i piszą do mnie po Polsku.

Na tej naklejce co pisze Siemens jest nabity rok 99/10 czyli taki sam jak reszta auta.

Więc nie wiem skąd taki bajer ale moge domyślać się że był sypnięty komputer i ktoś go wymienił tylko, że akurat w tym samym roczniku co auto to już perfekcyjne dobranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...