Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

awaria


Gość almerek

Rekomendowane odpowiedzi

witam klubowiczow od trzech tygodni posiadam almerke n15 2,0 d rok 1996 fajne autko i mam problem mianowicie wetylator niezaleznie od teperatury silnika nonstop dziala poczynilem pewne kroki i wymienilem czujnik temperatury i o zgrozo nic to niedalo wetylator dalej sie kreci prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczynilem pewne kroki i wymienilem czujnik temperatury i o zgrozo nic to niedalo wetylator dalej sie kreci

Tak dla formalności - ten dwupinowy?

Nie musi być popsuty sam czujnik, ale w jego obwodzie coś nie tak, zwarcie np. A poza tym te wszystkie czujniki sterujące, gabarytowo są takie same, ale rezystancje mają różne. A więc czy dobrałeś właściwy i na podstawie jakiej informacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bacapolska

najprawdopodobniej Twoja almerka ma przerwe w obwodzieczujnik wentylator :!!: . Jeśli zdejmiesz końcówkę przewodu z czujnika to wentylator sie uruchomi, tak jest bynajmniej u mnie a też mam almerke 2,0 d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie niewiem jak powinno dzialac ale czy jest koncowka czy nie wetylator dziala na okraglo i przy zimnym silniku tez i pozmianie czujnika buc moze blad jest zapisany w sterowniku i on powoduje ciagla prace wetylatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...