Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

nissan pathfinder


Gość paul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Witajcie,

 

Jestem szczesliwym posiadaczem pathfindera od dwoch tygodni ( samochod kupiony u dealera w komisie, stan igla, gwarancja, rok 2005, przebieg 130 000 km, roczna gwarancja )

 

Jest naprawdę niesamowity :) jedyna uwaga jaką mam to drgania przenoszące sie na kerownice i karoserie na wolnych obrotach ( ponizej 1000 ) jak stoję lub na pozycji Park czuję lekkie drgania ktore mnie troche denerwują. Dajcie proszę znac czy to jest zjawisko normalne ( pewnie przy dieslu tak ) - cale życie jezdzilem dobrej lub średniej klasy limuzynami z silnikami benzynowymi gdzie tego zjawiska nie bylo )

 

pozdraiwiam i czekam na odpowiedz

 

jkossak / jkossak@yahoo.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i w końcu off-roadowcy będą mogli doświadczyć nowych wrażeń :diabel:

Policja się zbroi. Albo zazdrości ;)

 

http://www.podkarpacie24.pl/aktualnosci/2/4094

Z tymi linka wraz z kolegą Slayerem będziemy mieli możliwość współzawodniczyć na co dzień... :D Reszta musi zajechać w Bieszczady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest ten okrągły. Produkowany od 1996 do 2000. Nadwozie bodajze R51. Jak bys mogl to daj namiary na tego manuala. Ja szukalem i nic nie widzialem. Szukalem takze na stronach zagranicznych i nawet na tych gdzie mozna kupic manuale nie znalazlem nic do mojego modelu. Terano I jest podobny ale jednak inny. Silnik jes pojemnosci 3000 a moj 3300. Nadwozie taranno jes na ramie i chyba zadne elementy nie sa podobne.

Pozdrawiam

 

Witam Wszystkich :)

Zamieszczam linki gdzie można znaleźć informacje o modelu R 50 /a jeśli wytniecie końcówkę linku to pewnie o innych modelach Nissana też/ ->

 

http://www.nissan-techinfo.com/Nissan/refg...hfinder/FWD.pdf

 

Instrukcje obsługi ->

 

http://www.nissan-techinfo.com/nissan/dept...sp?dept%5Fid=36

 

Tak a'propos "zarzucania tyłem" - mój Pathy po 10 latach od "narodzin" 200.000km też zaczął się gibać na boki -> zostały sprawdzone amortyzatory - były ok, ale "bushingi" /gumy- tuleje/ drążków stabilizatorów były do wymiany :( po tej operacji wszystko wróciło do normy

Pozdrawiam

QC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość radiron

Ja mam 1997 3,3 na automacie.Autko jest super a czesci pasuja i sa dostepne bez problemu.Co do bujania tylem na koleinach to pewnie tulejki w tylnych wachaczacz,sa taki krótkie poprzeczne,idące do góry ku srodkowi.Kosztuja kolo 60 pln szt.Ja u siebie zalozylem jeszcze twardsze sprezyny lekko podniesione i jest Miodzio-oczywiscie to nie szosowiec ale jest o niebo lepiej a i samo autko fajniej wyglada z kuferkiem troszke wyzej.Pozrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...