Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] lekka dziura w obrotach miedzy 4800 - 5000


Gość vqsoft1

Rekomendowane odpowiedzi

hmm może wiecie co może być powodem malej dziury w obrotach ? występuje to zawsze niezależnie od paliwa i pogody.

 

kontrolka silnika sie nigdy nie świeciła.

 

co obstawiacie ?

 

mowa o 1.5 l z 2001 r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowy objaw lekko zużytego przepływomierza :( U mnie było podobnie, nie było tego czuć, ale wyszło ładnie na wykresie na hamowni.

Proponuję przeczyścić przepływkę, jeśli nie pomoże, to wymienić.

Jeśli masz droższą wersję przepływki, to niektóre ASO oferują usługę zalożenia tańszej przepływki z odpowiednimi przeróbkami związanymi z czujnikiem temperatury powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowy objaw lekko zużytego przepływomierza :( U mnie było podobnie, nie było tego czuć, ale wyszło ładnie na wykresie na hamowni.

Proponuję przeczyścić przepływkę, jeśli nie pomoże, to wymienić.

Jeśli masz droższą wersję przepływki, to niektóre ASO oferują usługę zalożenia tańszej przepływki z odpowiednimi przeróbkami związanymi z czujnikiem temperatury powietrza.

 

hmm mam wlasnie ta drozsza wersje

 

powiedzcie czy na Consulcie cos wyjdzie z przeplywka ? czy nie ma co marnować kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO powinno wyjść, ale nawet ASO twierdzi, że Consult potrafi kłamać w kwestii przepływki. Można ją sprawdzić dużo prościej - trzeba chyba jakieś napięcie gdzieś zmierzyć (niestety nie wiem co i jak). Mi sprawdzali przepływkę przed modyfikacją chipa. Powiedzieli, że po czyszczeniu jest na granicy parametrów. Na hamowni się potwierdziło.

Znajdź ASO, gdzie ci założą tańszą przepływkę z niezbędnymi modyfikacjami. W Poznaniu oferują taką usługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO powinno wyjść, ale nawet ASO twierdzi, że Consult potrafi kłamać w kwestii przepływki. Można ją sprawdzić dużo prościej - trzeba chyba jakieś napięcie gdzieś zmierzyć (niestety nie wiem co i jak). Mi sprawdzali przepływkę przed modyfikacją chipa. Powiedzieli, że po czyszczeniu jest na granicy parametrów. Na hamowni się potwierdziło.

Znajdź ASO, gdzie ci założą tańszą przepływkę z niezbędnymi modyfikacjami. W Poznaniu oferują taką usługę.[/quot

 

nagralem juz sobie przeplywke na podmianę do testu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...