Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Antena demontaż


Gość empek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam pytanko- czy ktoś z Was demontował już antenę? Dużo roboty? A może jest jakaś opcja,żeby przerobić tę oryginalną ( bo ktoś ją ułamał) na jakąś mniej drogą. I żeby nie tworzyć nowego tematu: kiedy przełączam światła z mijania na drogowe to mam wrażenie,że widoczność się nie poprawia a wprost przeciwnie. A na mijania jest OK, więc chyba nie chodzi o regulację. Ma ktoś pomysł co jest grane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie tez mam ulamana. Na Allegro dostalem niestety wkrecana. Probowalem odkrecic sruby, ale nie dalem rady - byc moze z winy srubokreta i pozniej jakos dalem sobie spokoj ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupiłem samochód antena nie chowała mi się (na łączeniu) niestety jedna śruba nie dała się wykręcić muciałem nawiercać wiertarką a potem gwintowałem żeby ją spowrotem przykręcić generalnie było z tym trochę zabawy. kabelek od anteny jest rozłączany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malin_f1, dzięki. Tylko że chyba będę musiał poluzować kabel od anteny wewnątrz auta, bo jak odkręcam na dachu, to ledwo co się wysuwa i nie mogę sie dostać do miejsca łączenia kabla z resztą anteny. A żeby poluzować kabel pewnie będzie potrzebny jakiś demontaż wewnątrz autka. Może dziś po południu sie za to wezmę.

Pozdrowionka dla wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak własnie jest na styk pamiętam że z tym też się bujałem ale nic kabla nie wyciągałem... nie mogę sobie przypomniec jak łączył się kabel z anteną. Kabel prawdopodobnie idzie do góry przy słupku więc wystarczy pewnie zdjąć osłonę słupka która siedzi na dwóch zaczepach i delikanie spróbować wyciągnąć kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...