Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zawieszenie - za wysoko przód ?


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu obserwuję taką rzecz: Przód auta jest wyżej uniesiony w stosunku do tyłu - patrząc z boku na auto. Wydaje mi się, ze wcześniej była na odwrót, czyli tak jak powinno - silnik dociążał przód. Teraz jest większy prześwit pomiędzy kołami a nadkolami z przodu.

Czy to normalne ??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to automatycznie spowoduje obniżenie tyłu (czyt. powrócenie do poprzedniego stanu ? ) Bo taki san mam od jakiś 2-3 miechów. A na badaniu na wibratorze byłem w styczniu, wykazało mi przód 59 czyli w normie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu obserwuję taką rzecz: Przód auta jest wyżej uniesiony w stosunku do tyłu - patrząc z boku na auto.

 

Z tego wnioskuje że d*pa siedzi bo przód nie mógł nagle wystrzelić sobie do góry

 

A czy to automatycznie spowoduje obniżenie tyłu (czyt. powrócenie do poprzedniego stanu ? )

 

A po tym poście nic nie rozumiem bo piszesz że chcesz jeszcze obniżyć tył :?: :zdziw:

 

A na badaniu na wibratorze byłem w styczniu, wykazało mi przód 59 czyli w normie.

 

59 to mało trochę wszystkie tyle mają :?: powinno być więcej chociaż 75 a najlepiej 80 :D

zużywające się amory powodują obniżenie auta po ich wymianie na nowe auto stoi zawsze wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek napisał/a:

A czy to automatycznie spowoduje obniżenie tyłu (czyt. powrócenie do poprzedniego stanu ? )

 

 

A po tym poście nic nie rozumiem bo piszesz że chcesz jeszcze obniżyć tył :?: :zdziw:

 

Wróóóć !! Oczywiście, że obniżenie przodu :) Pomyłka

 

A co do badania to wyszo tak:

59 - przód

75 - tył

Dla pewności moge pojechać na badanie , ale nie sądzę, żęby te wyniki się aż tak drastycznie zmieniły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie masz tak jak wszyscy czyli wizualnie dużo wyższy przód od tyłu standard :)

przyzwyczaj się :one:

albo podnieś tył jak napisałem i się wyrówna najtaniej :D

albo obniż przód jakimiś sprężynami -30 ale i amory wtedy trzeba wymienić

A może założyłeś gaz i butla obniżyła tył :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie masz tak jak wszyscy czyli wizualnie dużo wyższy przód od tyłu standard :)

Heh, tylko, że wydaje mi się (choć głowy nie dam), że wcześniej było na odwrót, bo teraz widać gołym okiem tę róźnicę.

A może założyłeś gaz i butla obniżyła tył :?:

Nie, nic nie zakładałem ani żadne zmiany tym podobne.

Może przewrażliwiony jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...