Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

oryginalne xenony w maxi


Gość Ziibi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko czy do maxi A32 3.0 QX wersja europejska była możliwość montażu oryginalnych lamp z xenonami. Pytam bo podobno mój ojciec jak kupował maximę to mu proponowali założenie takich lamp ale że to było dawno to nie jestem pewny czy pamięć ojca nie zawodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to xenony weszly dopiero od 99 roku w wersji QX, bo sam szukalem wiadomosci na ten temat zanim zdecydowalem sie na przerobke swoich lamp! Jednak z tego co mi sie wydaje to sa to xenony bez soczewek..... zastosowana jesttylko zarowka( ale to moze niech potwierdzi kolega J3 ;) )

 

Jednak z tresci tego ogloszenia wynika ze chyba byly:

http://mobile.de/SIDR1JgyH9VCsNbGsEZeFJJkQ...1276446361&

 

....... przynajmniej gosc tak twierdzi ;)...... a moze zamontowal niebieskie zarowki typu "Xenon" i twierdzi ze ma Xenony :D

 

A co chcesz do Siebie zalozyc plug&play.... bez klopotow :P

Nie ma tak latwo .......jak chcesz byc zadowolony to laduj w lampy soczewki tak jak zrobili to Butryn, WielkiWac i ja :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak właśnie się przymierzam do założenia xenonów do siebie. nawet gadałem z gościem z tej aukcji http://moto.allegro.pl/item231326623_xenon...ra_patrol_.html . teraz tylko pytanie jak z przeglądem bo przecież na lampie są symbole... i czy jesteście zadowoleni (czy dużo lepiej świecą i czy są warte swojej ceny)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1800 zl to troche duzo. wiem ze szalony kupil swoje bi-xenony za 600zl. Ja w swojej maxi mam xenony od acury tsx. podobno maja najlepiej zrobiona soczewke gdyz kat swiecenia na boki wynosi 180 stopni. I jak pytales. Jak dobrze wyregulujesz soczewke w lamopie zanim ja zamontujesz na stale to nie ma wacka na maryne abys kogos oslepiel. Jakbys chcial xenony z acury to daj znac. moge ci spokojnie zalatwic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielki ile by od acury kosztowały?? no i pytanie do szalonego czy by mi pomógł zamontować no chyba że jest ktoś bliżej Olsztyna :)

 

juz poszedl sms do goscia ktory mi zalatwial. Ja za moje dalme cos niecale 400$ co nam daje na obecna chwile ok 1000zl. A tu foty jak to swieci.

 

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.p...sc&start=35

 

Aha jeszcze jedno. To nie sa Bi-xenony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o pomoc to nie ma problemu, ale cala operacje musilibysmy robic u Butryna.... jesli nie bedzie mial nic przeciwko temu :D, bo po instalacji Bixenonow obowiazkowo Grey Goose

Roboty faktycznie jest, troche ale koles z cena 1800zl troche przesadza.

W Twoim wypadku musza byc wylacznie Bixenony, bo inaczej sie nie wymiecisz w tych lampach z soczewka i dodatkowa zarowka dlugich!

Komplet Soczewkia+ przetwornice i zarniki mysle spokojnie kupisz w przedziale 600-700zl...oczywiscie mowie o jakis firmowkach( nie chinszczyzna )

 

Jedyne to trzebaby sie dowiedziec czy orginalny klosz nie bedzie robil jakis zalaman skupionego swiatla z soczewki. Ale to sie dowiem i dam znac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smakowite ...Ale co ze spryskiwaczami reflektorów - przegląd techniczny ?

 

Spryskiwacze to nie jest duzy problem, mozna prosto zalozyc .... ja sie do tego przymierzalem ale niestety narazie nie zalozylem ze wzgledu na brak czasu ;) ........a zreszta przeglad przeszedl bez zadnych problemow, nic kolesie nie mowili.

A swoja droga lament jest o te spryskiwacze, a na dobra sprawe ile samochodow z lat 90 jezdzi z lampami soczewkowymi bez spryskiwaczy! dla przykladu podam Opla Calibre

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to sie mowi...." Francja-elegancja " :D

Jak wypolerujesz to napewno efekt swiecenia bedzie idealny, bo te lampy w naszych MaximachQX nie sa za dobre !!! Amerykanskie wersje maja bardziej przejrzyste klosze ale z za to plastikowe( jesli sie nie myle) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

U mnie nie ma soczewek a jest biale swiatlo. Jest to okreslane mianem zarowki ksenonowej pierwszej generacji;) Wiec jest to prawdopodobne, ze A32 w pozniejszych zejsciach z tasmy produkcyjnej miala juz te zarowki. W papirach tez mam oznaczenie, iz jest to xenon. Nie mylic z zarowkami Philips Blue :P :}

A no i jeszcze spryskiwacz kloszy oraz mechanizm regulacji wysokosci swiecenia wiazki swiatla, ktory reaguje w momencie dolozenia kilku kilo do bagaznika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...