Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Profesjonalny tor do DRAG RACINGu wreszcie w POLSCE ! ! !


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale będzie jazda ja pierniczę...

Jak dobrze zrozumiałem to chcą w maju n lotnisku bemowo w warszawie wyznaczyć cześć lotniska i pokryć ją jakimś preparatem dzieki ktremu drastycznie porpawi sie przyczeponość opon.

 

Wreszcie padna niskie 10tki

 

A Coobciowóz w konfiguracji SOFT TURBO z palcem w zadku powinen osiagnać przyspieszenia do setki na poziomie 5,5 sek :D

 

Zobaczymy ile w tym prawdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Streetracin jest duza dyskusja na ten temat...

 

Więc tak sponsorem jest Inter Cars - wreszcie 1000 konna Supra musi pokazać na co ją stać a nie przez 350m mielić kołąmi :wink:

 

Ja osobiście nie moge sie doczekac tego wydarzenia, praktycznie zero problemó z trakcja ale bedzie kozak - ja pierdołę :)

 

Trzeba tylko na przeguby uwarzać...

Tarcie toru będize na tyle duze ze bedzie można z full gazu ruszać i samochod za bardzo nie zabuksuje tylko wystrzeli do przodu niczym z katapulty.

 

Więc tak:

- tor i teran lotniska będzie dokłądnie wysprzatany i oczyszczony z kużu

- na odcinek wyznaczony do scigania bedize naniesiona warstwa VHT - rodzaj kleju :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale co tu prowynywac PL a US...

 

Ja jestm dumny ze wreszcei coś takeigo bedzie i moja 300 konna nysa hehe pokaze swoje siły :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Radze troche spokojniej podejsc do tematu tej super przyczepnosci.Drag-treep to Drag-streep i koniec.Zadne UHT czy cos tam go nie zastapi.Najwazniejsza zecza w tym projekcie bedzie to za aby pokryc tor tym siowaksem ,trzeba go dokladnie wyczyscic.To bedzie najlepszym rozwiazaniem.Kleje pomagaja ale to nie wyglada tak jak wszyscy mysla ze bedzie.Nie bedzie urwanych polosi hyba ze te ktore mialy sie urwac to sie urwa.Dobrym rozwiazaniem bedzie natomiast zastosowanie podobnych srodkow chemichnych nanoszonych na opony.Dziala to tak jak zalecane klejenie czegokolwiek czyli:obie klejone powierzchnie pokryc cienka warstwa kleju.........

Wtedy poprawy startu murowane :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera......

Slyszysz to Bort???

i na czym my sie mamy teraz w polsce dorobic??? Wszystkie plany poszly za okno.....

(chyba ze zrobi sie DRUGI profesjonalny tor w polsce :> )

 

 

 

 

 

ale tak na serio....to super wiadomosc! (jesli tak naprawde bedzie!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jest niestety prawda.Pomyslcie....jesli to by bylo takie proste to wszedzie na calym swiecie ludziska scigaliby sie na takich torach.Nawet w anglii nikt nie mysli o poktywaniu niczym tras dragowych.Jesli nie ma na torze specjalnego asfaltu to wszyscy scigaja sie nawet na gorszych nawierzchniach niz nasze bemowo ,robia lepsze czasy -tylko wczesniej je pozadnie sprzataja.Jedyne co okazalo sie byc sensowne i dajace lepsze efekty to wspomniana kombinacja:klej -tor/klej -opona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intercars zapewnia że teren lotniska zostanie odpowiednio oczyszczony i zostanie na neigo naniesiona warstwa VHT.

 

Acha czyli Slików 180 nie będe montować poelce po całosci i wsadze

260mm wraz z magnezowymi felgami do tego wypusuje je w domu a na teren lotniska przyajde na lawecie ciągniętej przez Nissana Tyrano - jak robić wjazd to na całego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie ....lepiej miec nadmiar przyczepnosci i jej nie wykozystac startujac z mniejsza moca nie ryzykujac urwania czegos,niz miec problem z duza moca i brakiem przyczepnosci.

Co do klejow do opon chetnie pomoge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kleje"do opon sa srodkami plynnymi ktorymi za pomoca np.pedzla pokrywasz opone przed samym startem lub przeprowadzasz "kuracje" odpowiednio wczesniej.Uzywajac specjalnego srodka chemicznego usowasz z powierzchni opony wszelkie zanieczyszczenia ,rowniez chemiczne(tluszcze itp)przygotowywujac ja do naniesienia kleju.Tego typu srodki stosuje sie rowniez w wyscigach plaskich gdzie spelniaja one swoja role ,jak producent zapewnia ,przez ponad 200 okrazen.Podejzewan ze po kuracji wlasnosci opony wystarcza na kilkanascie startow na bank.Jak mowia producent i uzywajacy tych srodkow w anglii polepsza to ET.o 0.2s /400m.O 50% ograniczaja poslizg kol na starcie.Slicki nagrzewaja sie wolniej i starczaja na 40% dluzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...