Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] NATS - pytanie


Gość pare64

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem od niedawna uzytkownikiem ALmery N16 2,2 DI 2001 rok. przed FL

Autko pochodzi z NIemiec i otrzymałem z nim również książkę serwisową z różnymi zapisami. Czego się domyślam to są numery kluczyków i jest podany czterocyfrowy numer NATS. Do czego on sluży?

Odbiornik radiowy z CD jest fabryczny (CY118) i również na nim jest znaczek NATS.

I moje pytania. Czy po odłączeniu akumulatora trzeba będzie wprowadzać jakieś kody np w celu odpalenia radia?

Nigdzie ani w manualu i serwisówce nie podanych kodów do radia. Tylko jest podany czterocyfrowy kod NATS.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio będzie chciało kod jeśli straci zasilanie gdy jest włączone lub gdy długo stoi bez zasilania. Kod immobilisera potrzebny jest do wkodowania nowych- lub dodatkowych kluczy. Kod do radia możesz uzyskać w aso lub zapłacić jakiemuś szpecowi od radii za ustawienie jakiegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam.

Szykuję sie do wymiany akumulatora w swojej almerze

N16 2003 r. 1,3 dci pełna opcja z komputerem.

Niestty nie mam do niej kodów - samochód sprowadziłem z Niemiec.

czy po wymianie (lub rozłączeniu akumulatora) czekaja mnie jakieś niespodzianki ???

 

Tomek

Pozdrtawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jelisli nie masz firmowego radia to raczej nie bedzie krzyczal o kod :/

Kto nie bedzie krzyczal ?

Kod immobilisera musze wprowadzic jak mi zdechnie bateria w pilocie albo zepsuja sie styki, a nie wiem jak go wprowadzic - trzeba uzyc "przycisku".

 

[ Dodano: Pon 28 Sty, 2008 12:28 ]

nikt nie wie o ktorym przycisku mowa?

 

[ Dodano: Pią 15 Lut, 2008 16:54 ]

no i bez odzewu :kosci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...