Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11 '98 - kombi w którym miejscu macie wlew gazu ?


Gość xiho67
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witm, że wlew gazu montuje sie po stronie gdzi nie przebiega układ wydechowy.

W poprzedniej p10 wlem miałem zamontowany na bocznej części zderzaka.

 

P11 kombi odstawiłem dzis do zagazowania BRC Sequent 24 w cenie 2900 i gostek nie mogł mi za bardzo wskazać miejsca w którym będzie wlewm, mowił coś nawet o tylnej częsci zderzaka.

 

W których miejscach , bok czy tył zderzaka macie wlewy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim aucie jest na zderzaku ale żałuje ,że tam został zamontowany. Kilkukrotnie przy wyciąganiu tego pistoletu do tankowania pracownik stacji zbyt mocno szarpnął i zderzak mam wciąż obwieszony. Teraz , bogatszy o wiedze praktyczną, napewno bym zamontował wlew pod zderzakiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup
a nie zmiesci sie przy wlewie paliwa ? ja tak mam w maximce, moge prownac do jakies primery czy ilosc miejsca w srodku podobna.
jak sie ma przy wlewie trza wozic tea badziewna przeluzke czy jak to sie tam zwie troche kicha wg mnie ja tam wole wsadzic pistolet i od razu tankowac:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie zmiesci sie przy wlewie paliwa ? ja tak mam w maximce, moge prownac do jakies primery czy ilosc miejsca w srodku podobna.
jak sie ma przy wlewie trza wozic tea badziewna przeluzke czy jak to sie tam zwie troche kicha wg mnie ja tam wole wsadzic pistolet i od razu tankowac:D

 

Ja nic takiego nie mam, mam oba wlewy obk siebie i nic nie woze. Super wygoda, nic sie nie brudzisz... jak cos moge walnac fote i zmierzyc wsio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z tyłu zderzaka, jakoś mi wygląd nie przeszkadza, nie chciałem z boku zderzaka, bo w zimę jest kicha kiedy błoto z kół wali na boki zderzaka i zamarza, to można mieć problem z odkręceniem tego jak chwyci, we wlewie paliwa nie powiem fajny patent bo nie widać ale zdał by egzamin jakbym miał butle z 80 litrów, bo na 40 stce to za często tankuje i nie chciałoby mi się tak za każdym razem nakręcać tej przedłużki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z tyłu zderzaka, jakoś mi wygląd nie przeszkadza, nie chciałem z boku zderzaka, bo w zimę jest kicha kiedy błoto z kół wali na boki zderzaka i zamarza, to można mieć problem z odkręceniem tego jak chwyci, we wlewie paliwa nie powiem fajny patent bo nie widać ale zdał by egzamin jakbym miał butle z 80 litrów, bo na 40 stce to za często tankuje i nie chciałoby mi się tak za każdym razem nakręcać tej przedłużki.

 

Jutro zmierze czy duzo rozni sie wlew w maximce od wlewu w primerach, bo cos mi sie wydaje ze sa takie same wiec nie powinno byc klopotow z przedluzka.

 

Oryginalnie mialem w zderzaku (poprzedni wlasciciel tak mial) ja to dalem gazownikom do przeniesienia do wlewu paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim N14 mam z tyłu w zderzaku, tak na jednej trzeciej od lewej i wszystko jest ok. Wlew nie brudzi sie i jest łatwy dostęp, poza tym jak bym nie staną na stacji LPG nikt mi nie marudzi, że musi obchodzi auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowali lewy tył jakieś 30 cm od narożnika. Ponoć tył jest najmniej podatny na zabrudzenia , nawet bez dekielka. W poprzednim p10 był to lewy bok i było też ok. I tak z czasem muszę dać tylny zderzak do malowania, tak wiec i dekielek będzie w kolorze zderzaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zderzaku pomyślałam że istnieje takie prawdopodobieństwo, że gdyby coś podziało się ze zderzakiem i trzeba by go np: ściągnąć, to co wtedy z zaworem gazu? Dlatego mam z lewej pod zderzakiem, prawie go nie widać za to każdy pracownik stacji musi wykonać ukłon na jedno kolanko, aby wpiąć się :) ci którzy próbowali inaczej, niestety przy próbie tankowania wypinka z wystrzałem. Niewiem tylko czy w zimie nie będzie się tam brudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie zmiesci sie przy wlewie paliwa ? ja tak mam w maximce, moge prownac do jakies primery czy ilosc miejsca w srodku podobna.
jak sie ma przy wlewie trza wozic tea badziewna przeluzke czy jak to sie tam zwie troche kicha wg mnie ja tam wole wsadzic pistolet i od razu tankowac:D

 

tez mam w baku.. maly zaworek, wkrecam grzybka i leje ! to wcale nie jest uciazliwe... a miny tankujacych lpg na stacjach jak obchodza zderzak szukajac zaworka - bezcenne...

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
tez mam w baku.. maly zaworek, wkrecam grzybka i leje ! to wcale nie jest uciazliwe...

Ja mam we wlewie i polecam wszystkim taki sposob montazu. Nie woze zadnego grzybka bo nie potrzeba. Wszystko sie pieknie miesci, razem z zakretka. Wielu obslugujacych dystrybutor juz mi mowilo ze miejsce klasa (nie musza nurkowac). Poza tym nie szpeci. Jak dorwe aparat to dolacze foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...