Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Skrzypiący plastyk i nawigacja.


devion

Rekomendowane odpowiedzi

W nówce Patrolu z tego roku skrzypi mi coś w lewym przednim słupku.

Jest tak praktycznie od wyjechania z salonu i jest to bardzo irytujące na trochę gorszej drodze w aucie za 2K PLN. :kosci:

Czy jest jakiś prosty sprawdzony sposób na załatwienie tego. Wolałbym nie jechać z taką pierdołą do serwisu bo to i czasu szkoda i pieniądzy na paliwo.

I drugie pytanie czy ma ktoś dojście do aktualniejszych map do naszych navigacji bo to co dają w komplecie (bez navi nie mogłem wziąć auta) jest dla Polski bardzo słabe. Będę wdzięczny za jakieś sugestie. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten typ tak ma ;)

Eee nie zgodzę się. To tylko kwestia dobrej pracy mechaników (robotów??) czy jak w moim przypadku Pana zakładającego "fabryczny" system alarmowy.

Co do navi, pogrzebałem, poczytałem i już wiem (sprawdzone -działa :D ) jest nowsza mapa Polski , dokładnie na lata 2007-2008. Ja trafiłem na tą do systemu Carminant Renault (dokładnie to samo co Xanavi w Nissanach po 2005 roku z dużym ekranem) Dokładność map w Polsce w porównaniu do poprzedniej to niebo a ziemia. Nie dość że na mapie jest moje miasteczko (50tyś) to jeszcze jest moja malutka uliczka.

Nie wiem czy mogę podawać szczegóły aby mnie Admin nie zabanował? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość reebeyoyo
Ten typ tak ma ;)

Eee nie zgodzę się. To tylko kwestia dobrej pracy mechaników (robotów??) czy jak w moim przypadku Pana zakładającego "fabryczny" system alarmowy.

Co do navi, pogrzebałem, poczytałem i już wiem (sprawdzone -działa :D ) jest nowsza mapa Polski , dokładnie na lata 2007-2008. Ja trafiłem na tą do systemu Carminant Renault (dokładnie to samo co Xanavi w Nissanach po 2005 roku z dużym ekranem) Dokładność map w Polsce w porównaniu do poprzedniej to niebo a ziemia. Nie dość że na mapie jest moje miasteczko (50tyś) to jeszcze jest moja malutka uliczka.

Nie wiem czy mogę podawać szczegóły aby mnie Admin nie zabanował? ;)

Witam,przeczytałem o Twoich doświadczeniach z navi w Patrolu. Ja finalizuję transakcję zakupu NP z 2005 i niestety w samochodzie nie ma żadych płyt i instrukcji do obsługi tego ustrojstwa. Czy mógłbyś podpowiedzieć gdzie odnaleźć wspomniane przez Ciebie mapki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bladykaz

Jeżeli chodzi o nawigację chętnie pomogę mam najnowszą mapę sprawdzoną w Patrolu 2008. Pasuje do wszystkich nawigacji CARMINAT wiadomość na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...