Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Bluebird ld20-II 89r. Jakie amortyzatory?


Gość ultramagnus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ultramagnus

Witam. Jestem posiadaczem wyżej wymienionego. Chce wymienić amortyzatory, ale oryginaly sa drogie. Może ktoś wie czy da radę wstawić do niego jakies inne pasujace? Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

 

odezwij się do mnie na priva- mam dobry sklep z dośc tanimi częściami zamiennymi- tak w ogóle to podaj jaki masz model wersje itd- najlepiej napisz na gg 6723575 i zapraszam do klubu BB- http://bluebirdclub.w.interia.pl

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce wymienić amortyzatory, ale oryginaly sa drogie. Może ktoś wie czy da radę wstawić do niego jakies inne pasujace?

 

Jak chcesz uzuskać pomoc to przynajmniej podaj pojemność silnika i których szukasz.Przednich czy tylnych?Sam rok nie wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ultramagnus

Witam... model Nissan Bluebird.. nadwozie chyba T12.. to jest hatchback z silnikiem LD20-II rok 89... chodzi mi zarowno o przednie jak i tylne amorki... z gory dziekuje za wszelka pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... model Nissan Bluebird.. nadwozie chyba T12.. to jest hatchback z silnikiem LD20-II rok 89... chodzi mi zarowno o przednie jak i tylne amorki... z gory dziekuje za wszelka pomoc!

 

Przednie gazowe KAYABA (bo tylko takie są na 1 montaż)

334060 Lewy -> 290 zł

334059 Prawy -> 290 zł

 

Tylne gazowe 364022 -> 180 zł/sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...