Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czy są tu na forum żeglujacy navaromaniacy?


Gość Grzesiek13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzesiek13
Zależy co rozumiesz przez żeglowanie,Jeżeli wożenie się Bavarią po Adriatyku w charakterze załoganta bez tajemnej wiedzy to są :)

pozdrawiam

Maciek

 

Faktycznie tajemna wiedza ;) nie ma problemów ze spalaniem i napęd przeważnie za darmo :D Niketórzy lubia też zwaracać co nieco Neptunowi i nie koniecznie po spożyciu łódki Bols :P

 

Pozdrawiam Krakusa :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię pływać na narcie mono za czymś co szybko ciągnie :)

I w sumie nie miałem za bardzo okazji nacieszyć się żeglowaniem. Gdybyś potrzebował ochoczej załogi to się zgłaszam :) :) :) wodę lubię!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz chodziło mi o te wszystkie fały,"muringi" inne nazwy "dla wtajemniczonych".Dobrze,że liny są oznaczone kolorkami :D

Jak wszystko dobrze pójdzie to w czwartek startujemy do Aten, a potem "cykady na cykladach"

pozdrowienia Maciek

A co do łódki bols - są lepsze wynalazki :587

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesiek13
Wiesz chodziło mi o te wszystkie fały,"muringi" inne nazwy "dla wtajemniczonych".Dobrze,że liny są oznaczone kolorkami :D

Jak wszystko dobrze pójdzie to w czwartek startujemy do Aten, a potem "cykady na cykladach"

pozdrowienia Maciek

A co do łódki bols - są lepsze wynalazki :587

 

Pomyślnych wiatrów :D i dużo ouzo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
No i po pięknych greckich wyspach,trzeba będzie wytrzymać do przyszłego roku na stałym lądzie :) ,Niestety wykrakałeś z tym Neptunem :513:

 

Co bardzo bujało ;):D

 

Rzuć jakieś fotki jeśli masz.

Za tydzień zakończenie sezonu w Krakowie - na Bagrach.

 

Pozdrawiam Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj bujało :) uczciwa 8 w porywach do 9 i fala z boku. Z innych atrakcji,nasz trzeźwy na ciele i umyśle kolega wlał na Milos 60 litrów wody...do baku bo mu się zakrętki pomyliły.. Na szczęście ktoś zauważył,że wskaźnik się nie podnosi i zakręcił zawór odcinający paliwo do silnika.Resztę sobie wyobraź... :kosci: :kosci: :kosci:

Zdjęcia się robią (analog) jak znajdę chwilkę to postaram się wrzucić. Niestety w weekend muszę jechać do Wawy-rodzinne sprawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj bujało :) uczciwa 8 w porywach do 9 i fala z boku. Z innych atrakcji,nasz trzeźwy na ciele i umyśle kolega wlał na Milos 60 litrów wody...do baku bo mu się zakrętki pomyliły.. Na szczęście ktoś zauważył,że wskaźnik się nie podnosi i zakręcił zawór odcinający paliwo do silnika.Resztę sobie wyobraź... :kosci: :kosci: :kosci:

Zdjęcia się robią (analog) jak znajdę chwilkę to postaram się wrzucić. Niestety w weekend muszę jechać do Wawy-rodzinne sprawy ;)[/quote

Powiem tak:

:kosci: :kosci: :kosci: :504: :502: :503: :505: :514: :560: :612: :699:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No nie było tak źle,poza tym facet zapamięta do końca życia przygodę :wpale:

Na szczęście nożna pompka do wody+mała improwizacja z wężami załatwiła sprawę

6c6fff2e72357764.jpg

jw w temacie zabudowy pickupa

9db2016fe9060b5f.jpg

i odpoczynek w porcie

0b64a6faa9b3eaf7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesiek13
to nie była bawarka tylko trochę zmęczona gypsy 444 wynajęta od gościa ,który 11 lat mieszka w Atenach taki prawdziwy hippis ;)

ale miała fajnie rozwiązaną mesę wg mnie lepiej niż niektóre bavarie

 

...miała dwa razy większy barek ;)

 

Tylko gdzie ten barek na zdjątkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barek niepotrzebny ;) Konsumpcja na odbywała się na pokładzie "w pięknych okolicznościach przyrody"

Jak tam sezon grzewczy?Chyba już czas zacząć ;) U mnie pierwsze poślizgi zaliczone (4H na śniegu na podkrakowskich górkach i niezła zabawa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...