Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zabezpieczenia facjaty, podbrzusza i innych okolic...


Gość Chaos-Mage

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Chaos-Mage

Mam pytanie do wszystkich speców, a mianowicie chodzi o jakieś zabezpieczenia podwozia do X-ksa. Przedtem jeździłem Frotką-Sport i czułem się pewniej zwłaszcza w zimie (np. zamarznięte bryły śniegu na drodze w Nowym Sączu i okolicach to norma...) Teraz każdy kamień pieszczący autko od spodu podnosi mi ciśnienie ;) a z przodu i z tyłu pełno przecież plastiku.

I jeszcze jakieś rurki albo zęby pod zderzakiem są mile widziane, znacie jakieś spełniające nowe normy??

 

Dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo o frotce sport to ona nie ma za wiele osłon na brzuch, a właściwie nie ma żadnych, chyba że sobie dołozyłeś. Co do tych bryłek lodu to na pewno Nissan dobrze zabezpieczył mechanizmy przed wpływem takich rzeczy.

Co do rurek to w przypadku X-a to będą się nadawać one tylko do zajazdu pod remizę, a w krytycznej sytuacji, tj zaspa śnieżna, ew kolizja, może pogruchotać zderzak, a nawet rozwalić chłodnicę, takie mają mocowania :D

I takie jest moje zdanie:

Popatrz pod auto i zobacz co się da zrobić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do wszystkich speców, a mianowicie chodzi o jakieś zabezpieczenia podwozia do X-ksa. Przedtem jeździłem Frotką-Sport i czułem się pewniej zwłaszcza w zimie (np. zamarznięte bryły śniegu na drodze w Nowym Sączu i okolicach to norma...) Teraz każdy kamień pieszczący autko od spodu podnosi mi ciśnienie ;) a z przodu i z tyłu pełno przecież plastiku.

I jeszcze jakieś rurki albo zęby pod zderzakiem są mile widziane, znacie jakieś spełniające nowe normy??

 

Dzięki za pomoc!

 

Nie jest tak zle, jezdze X-em od roku i nie mialem problemu no chyba ze w ..."terenie" gdzie wystajacy a raczej odstajacy tlumik tylny moze o cos zaczepis.

Pozatem spod jest dobrze zabezpieczony jesli chodzi o wazne czesci

Glowa do gory :)

vazaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość DziadekX

Witam!

 

Oprócz tłumika haczyłem śrubami od wachaczy o kamienie ,dobrze pomyśleli z mocowaniami do haków z przodu. Pierw one ryją glebe potem osłona plastikowa :diabel2: ogólnie jak dlamnie na zimowych (drogowych) oponach wytarzałem go w bagnie po progi i nie ugrzązłem ,kąty podejścia i zejścia też ok.

Dla wekendowego off roadera wystarczy :sindbad:

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...