Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

jaki stozek wybrac?


Gość miszcz69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zainwestuj 140 zł w stożek oryginalnej firmy K&N a nie jakieś tanie tandetę , a napewno będziesz zadowolony..

 

[ Dodano: Wto 18 Wrz, 2007 21:57 ]

ogólnie niepotrzebnie zakładasz temat jak jest już taki temat i tam można się pytać i poczytać

 

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.p...551036c2#399052

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na opinie i linki z allegro :]

 

a samemu poszukać nie łaska?? :027:

nie no szczyt, ja mam szukać bo koledze się nie chce :D żartuje oczywiscie.

a poważnie to szukaj na forum bo tego jest w piguły, pewnie ten wątek zostanie skasowany. Jak już kupujesz filtr to zainwestuj i bedzie długo Ci służył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a samemu poszukać nie łaska?? :027:

 

laska, laska...

mowie ze sie na tym nie znam a nie mam (przynajmniej teraz) zbyt wiele kasy do zainwestowania w stozek.

te tansze filtry (pon. 80zl) wszystkie mi wygladaja tak samo, dlatego zadalem pytanie czy sa wsrod nich lepsze i gorsze i czy ktorys z nich jest wart pieniedzy jakie trzeba na niego wydac

 

nie kazdy ma przeciez stozek k&n!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AUTOMAT_82

Jak chcesz kupić tańszy to wątpię aby to miało znaczenie jaki. I tak na żadnym już nie masz podanej marki, bo to jest chińszczyzna z kiepską bawełną. Taki filtr wyrzucisz po dwóch trzech myciach, zamiast po kilkunastu. Ale ten co podałes w linku jest malutki, zastanów się czy nie lepiej znalezc cos wiekszego. Tez w tym przedziale cenowym znajdziesz wieksze stozki, a juz o wiele lepiej beda wygladac pod maska.

Druga rzecz to olejek, którym filtr musi być nasaczony, kupisz filtr JR lub KN to masz je nasaczone, kupisz taki za 50-80zł to musisz kupic olejek za ok. 30-40zł (na kilka razy) bo bez tego filtr bedzie tylko jednorazówką. Także naprawdę zastanów sie.

Jesli chodzi o tansze filtry, jezeli juz jestes zdecydowany, to moze poszukaj AOMA albo Jacky, z tych tanich to one jakoś tam się prezentują pod wzgledem jakosci.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

czy ten stozek w obudowie sprawia, ze silnik chodzi ciszej?

 

ja mam u siebie stozek bez obudowy i wrazenia dzwiekowe sa przyjemne, ale glownie kiedy jade w trasie halas ktorego wczesniej nie bylo potrafi byc naprawde uciazliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
nie mam narazie 170zl zeby wywalic na sam stozek.

 

czy ktos z was kupi jakis tanszy stozek i jest z niego zadowolony?

 

czekam na opinie i linki z allegro :]

Ja mam Jacky jest sporo tańszy i z zestawem do montażu +czyszcząco-konserwujacy max 150 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...