Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Wskaźnik paliwa szaleje


Gość RozenPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W mojej almerce N-15 wystąpił niedewno następujący problem:

mianowicie wskaźnik paliwa podczas jazdy spada do zera. Paliwa w baku mam około 1/3 i kiedy odpalam samochód wskazuje prawidłowo. Cyrki zaczynają się kiedy samochód ruszy. Od razu wskażnik spada i przez ceły czas wskazuje 0. Po zatrzymaniu się wskazówka wraca do pierwotnego stanu, ale po około 10 minutach. Nadmienię, że kiedy wsaźnik pokazuje pusty bak, kontrolka nie pokazuje rezerwy.

Proszę o szybką pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś ogromne problemy ze wskaźnikiem i okazało się, że problemem było fatalnej jakości paliwo na stacji Carefura. wystarczyła zmiana stacji na markową i problem zniknął bezpowrotnie. może idź w tym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś ogromne problemy ze wskaźnikiem i okazało się, że problemem było fatalnej jakości paliwo na stacji Carefura. wystarczyła zmiana stacji na markową i problem zniknął bezpowrotnie. może idź w tym kierunku.

 

Oto chodzi, że ja zawsze tankuje na " markowych" stacjach. Z innej jednak strony po dotankowaniu paliwka do około 3/4 baku, spowodowało to mniejsze wachania. Nie wiem co o tym mysleć?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź masę na połączeniu aku-karoseria, gdzieś w okolicach akumulatora, u mnie była to przyczyna szaleństw w wykonaniu kontrolek ( szczególnie temperatury- podskakiwał w rytm kierunkowskazów..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...