Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sterowanie centralego zamka z pilota


Gość Martinez
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Kupilem takie cosik: sterownik centralnego zamka :

http://moto.allegro.pl/item243588901_masz_...lot_metal_.html

posiadam micre k11 z 94 roku, nie ukrywam ze w elektryce samochodowej jestem totalnym laikiem wiec prosze o pomoc, co gdzie i jak to zamontowac i podłączyc zeby wszystko dzialalo....

moze ktos z Was juz cos takiego zakladal.

Dziekuje za kazda cenna rade.

Pozdrawiam nismomaniacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jestes laikiem, to dla Twego auta i Ciebie lepiej bedzie jak zlecisz to komus kompetentnemu :)

A w roli pomocy, to znajdz nissanowski sterownik centralnego zamka, w mikrze moze on byc po prawej stronie w okolicach schowka.

Trzeba go rozebrac i znalezc sterowanie czyli sygnaly przy zamykaniu i otwieraniu.

W Nissanach jest troszke trudniej, dlatego jesli nie chcesz niepotrzebnych klopotow, daj to komus, kto sie zna.

Slawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AnubisJaffa

Witaj Martinez

Rownież mam K11 SuperEskę 94r. :D

Ja również nie znam się na elektryce sam. - ukończyłem specjalność elektrotechnika przemysłowa ;)

U mnie central działa tylko z kluczyka jak podchodzę do auta.Poprzedni właściciel

pono go wyłączył,jak się okazało - razem z autoalarmem.Wsadziłem świeżą baterię

do pilota (mam 2 identyczne z wyglądu,cz i alarm) ale oczywiście to by było zbyt proste.W mojej K11 sterownik jest pośrodku-jak wyciągniesz radio to masz płytkę

(może oryginalnie jest zamknięta-u mnie jest golutka) z 3 gniazdami(1 wtyczkę miałem odłączoną ale... Plug and no Play ;).

Na razie oglądało to 2,niby kompetentnych,gości ale rozłożyło rączki...

Link,który wrzuciłeś wygląda ciekawie-chcesz to zamontować ?

Pzdr

Filip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
witam. mam k11 95r. nie mam centralnego zamka. chcialbym zalozyc central i pilota. jest taka mozliwosci? jakie przyblizone koszty?

 

ja założyłem w swojej k11 i kosztowało mnie to coś koło 100 zł + ładnych parę godzin roboty ;) Na allegro zestawów centralnego z pilotem jest mnóstwo, na pewno coś znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

dobra. odcinasz dwa grube przewody idace do silownika w lewych drzwiach. izolujesz je zeby nie zrobic zwarcia. pozostale 2 ciensze zostawiasz bez zmian. podlaczasz sie do tego wyjsciem centralki zamka ktory dokupisz. musi miec mozliwosc sterowania poprzez odwracanie polaryzacju na wyjsciu. czyli podczas zamykania na jednym jest plus na drugm minus i odwrotnie przy otwieraniu.praktycznie kazdy z allegro to ma. orginalna puszka centrala znajduje sie pod kierownica przy pedalach. czarna z dwoma kostkami. nic tam nie ruszaj tylko utnij te dwa kable ktore ida do silownika. zdejmij tapicerke zobacz bo nie pamietam jakie kolory. zasilanie wez z jakiegos pewnego punktu. jesli cos jest nie jasne pisz na gg niewidoczny zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elektryk1e

łe no to lipa to musisz kupic sobie jakis sterownik z silownikami. ale w sumie to lepiej dla ciebie bo nie musisz dlubac w orginalnej instalce. tylko wpinasz sobie wszystko od nowa. instrukcje podlaczenia znajdziesz w zestawie centralnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...