Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

n16 zmieniarka


Gość matxxx

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem nowy i mam lekki problem otoz kupiłem almerke n16 z orginalnym radiem i zmieniarka zamontowaną w desce rodzielczej tylko jest mały problem jak sie ja uruchamia jezeli ktos moze udzielic takiej wiadomosci byłbym wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyciskiem na radiu, który przełacza źródło tj radio-cd-zmieniarka, po wybraniu zmieniarki powinna dać sie obsługiwać albo przyciskami z radia, albo przyciskami na zmieniarce - zależnie od jej modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, to ja się podepnę do tematu. Mam problem, bo wysiadła mi zmieniarka marki clarion PN-2302M w mojej almerce n16 (2002 przed FL, radio clarion fabryczne). Chciałbym sobie dopasować jakąś inną lub odtwarzacz DVD. Niestety nie wiem , który będzie współpracował z moim radiem - chciałbym mieć sterowanie z kierownicy. Jakie modele będą pasować - lub które będzie się dało przystosować i w jaki sposób. Wszystkie propozycje mile widziane:) niestety odpada urządzenie z kartą SD:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to ja się podepnę do tematu. Mam problem, bo wysiadła mi zmieniarka marki clarion PN-2302M w mojej almerce n16 (2002 przed FL, radio clarion fabryczne). Chciałbym sobie dopasować jakąś inną lub odtwarzacz DVD. Niestety nie wiem , który będzie współpracował z moim radiem - chciałbym mieć sterowanie z kierownicy. Jakie modele będą pasować - lub które będzie się dało przystosować i w jaki sposób. Wszystkie propozycje mile widziane:) niestety odpada urządzenie z kartą SD:(

 

Niestety ale jeśli kolega chce żeby wszystko działało tak jak dotychczas (bez żadnych przeróbek) to tylko orginalna zmieniarka.

 

Można natomiast zainstalować "prawie" każdą zmieniarkę nawet tą która odtwarza MP3. Niestety mówiąc "prawie" miałem na myśli to że do takiej zmieniarki trzeba dokupić specjalny interface który kosztuje ok 300-450zł :(. Jeśli kolega jest nadal zainteresowany drążeniem tematu to polecam skorzystanie z opcji "szukaj" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów

A jak wyglada sprawa zamontowania oryginalnej zmieniarki do p11.144?? Gdzie sie wpina ten kabelek od strony radia (jest juz jakies wyprowadzenie czy bezposrednio w radio) ile z tym roboty i rozkrecania ??

Pozdrawiam

 

[ Dodano: Pon 08 Paź, 2007 15:58 ]

aaa i jeszcze jedno :) czy ktos wie czy mozna taki interfejs usb gdzies nabyc w Polsce? http://www.xcarlink.it/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...