Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/W12]na luzie włącza sie kamera cofania:(


Gość orange

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem, a mianowicie podczas dojezdzania do skrzyzowania i właczeniu kierunkowskazu i wrzuceniu luzu, włacza mi sie kamera cofania i zauwazyłem, ze kontrolka kierunkowskazu jesli jest luz szybko miga, a jesli wlacze bieg normalnie miga.Nie wiem co sie dzieje.Mial ktos moze juz kiedys taki problem?Co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj sprawdzilem i zauwazylem, ze podczas naciskania hamulca wlacza sie kamera cofania i szybciej kontrolka migacza

I światło cofania się włącza, ale tego nie widzisz. A nawet praca silnika może być deczko inna, ale to już dotyczy raczej benzyny. To wszystko przez słabe masy na tylnych lampach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość puchatek2000

Miałem podobne obiawy tylko kamera mi się nie włączała przylutowałem masę do płytki w 2 tylnych lampach a przewody przykręciłem do karoserji tymi samymi wkrętami co są lampy przykręcone oczywiście oczyściłem z lakieru te miejsce gdzie przykręcone są przewody.Wszystko wróciło do mormy.Czas pół godziny a ile pewnie zostało w kieszeni.2.2 2003r HB .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzyłem dzisiaj i nie włacza sie swiatło cofania przy tym problemie,i zauwazylem ze podczas właczania prawego migacza,cos sie pierniczy wyswietlacz, tzn jest na czarno.Jutro podjade do serwisu i chyba troche im nawrzucam bo ostatnio caly czas sa jakies problemy z samochodem:(

 

[ Dodano: Wto 25 Wrz, 2007 19:41 ]

byłem dzis w nissanie i powiedzieli mi ze trzeba wymienic wiazki a to koszt 190zl+60zł robocizna i wysmialem ich i pojechalem do elektryka za 10zł zrobil mi i wszystko jest ok:).Tak jak pisaliscie wina była masy.Dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...